Hastane ve Sağlık Sektörü Çözümleri

Zebra, Hastaneleri ve Sağlık Sektörünü İleriye Daha Taşıyor

Özel olarak geliştirilen sağlık sektörü teknolojisiyle hasta odaklı bakım sunun. Doğru hastanın, doğru zamanda, doğru bakımla bağlantısının yapılması çok önemlidir. Zebra'nın sağlık sektörü teknolojisi çözümleri sağlık ekibinizi hasta verilerine, klinik çalışanlarına ve bakım personeline gerçek zamanlı bağlayarak daha iyi bakım hizmeti sunmalarını sağlar.
Zebra, hasta kimliğinden mobil sağlık sektörüne ve gerçek zamanlı bilgilere kadar, ön hat çalışanlarını hasta bakımında performans üstünlüğü sağlayan imkanlar sunan en son teknoloji çözümleri ile sağlık sektöründe öncü konumundadır.


Hasta Kimliği Yönetimi

Kaliteli bakım hizmeti için, hasta kabulden taburcu olana kadar her aşamada verilerin bağlantılandırılması gerekir. Zebra'nın hasta kimlik yönetimi çözümleri hasta kayıtları, ilaçlar, numuneler ve daha fazlasını doğru şekilde eşleştirmeyi sağlar; böylece hastalara doğru zamanda doğru tedavi uygulanır.

Zebra Sağlık ve hastane çözümleri

Zebra Hasta çözümleri

Ortak Bakım İçin El Terminali Sağlık Çözümleri

Zebra'nın sağlık sektörü için geliştirmiş olduğu son teknoloji el terminali çözümleri ile hasta bakımında sorunsuz işbirliğine erişin.
En iyi bakım hizmetini vermeleri için, klinik çalışanlarını hasta yanından meslektaşları ile anında bağlantı kurma, işbirliği yapma ve iletişim kurma imkanı sağlayan sağlık sektörü teknolojisi çözümleri ile güçlendirin. Zebra'nın sağlık sektörü teknolojisi cihazları bakım personeli arasında işbirliğini sağlamak, iş akışlarını basitleştirmek ve hasta bilgilerini her yerde okutmak ve bu bilgilere her yerden erişmek için tasarlanmıştır; böylece personel ihtiyaç duyduğu her şeye hastanın yanında 'sahip olur.


Gerçek Zamanlı Verilerle Güvenli Karar Almayı Sağlayın

Tüm tesisinizde gerçek zamanlı verilerle sağlık kuruluşunuzun durumunu etkili şekilde izleyin. Zebra'nın sağlık sektörü için RTLS teknolojisi hastaları, varlıkları ve personeli tespit ve takip eder, yerini bulur ve durumunu izler; çeşitli verileri bağlantılandırarak en iyi hasta bakımı ve güvenliği için gereken en iyi uygulama önerilerini sunmaya yardımcı olur.

Zebra Gerçek Zamanlı Sağlık çözümleri
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less