Üretim Çözümleri

Daha Fazla Verimlilik Daha Fazla İzlenebilirlik ve Yönetim

İmalatçıların zaman kazanmak, hataları önlemek ve daha güvenli çalışmak için gerekli gerçek zamanlı bilgilere bağlanmalarını sağlayarak başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.
Müşteri taleplerini karşılamak ve rakiplerinizi geride bırakmaya devam etmek için Zebra’nın amaca uygun üretilmiş çözümleri operasyonunuzun her yönünü kapsar: üretim bölümü, saha operasyonları ve depo ortamları. Bir müşteri ister temel mobil çözümlere gerek duysun isterse de tam entegre bir ‘Geleceğin Fabrikası’ çözümüne hazır olsun, Zebra üreticilere ürünler, varlıklar, insanlar ve işlemler için benzeri görülmedik izlenebilirlik sunarak geleceğe hazır olmalarına yardımcı olur.

Verimliliği En Üst Düzeye Taşıyın

Üreticilerin beklenen maliyetlere, planlanana ve teknik özelliklere uygun ürünleri tutarlı bir şekilde üretme kapasitesine sahip yalın ve çevik bir üretim tesisi elde etme çabalarına yanıt olarak Zebra’nın Üretim Bölümü çözümleri ilerleme temposunu hızlandıracak ve şeffaflık sağlayacak gerçek zamanlı izlenebilirliği sunar.

Zebra İmalat çözümleri

Zebra Yüksek Kalite çözümleri

Üretim Hattında Kalite Kontrolü Geliştirin

Arızalı ürünler müşteriyle ilişkinize dönüşü olmayan bir şekilde hasar verebilir. Zebra sensör etiketleri, okuyucuları ve tarayıcıları kalite sorunlarını küçük sorular büyük sorunlara dönüşmeden belirlemenize, tespit etmenize ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less