Zebra Hakkında
BAŞARMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN ÜSTÜNLÜK

Zebra Teknoloji, perakende, sağlık hizmetleri, ulaşım ve lojistik, imalat ve diğer sektörlerde en iyi donanım ve hizmet çözümleri ile dünyada lider konumdadır. Satış ve sonrasındaki destek birimleri ile müşteri tarafındaki memnuniyeti en üst seviyede tutar.

Kurumsallığın zirvesinde bir öncü olarak sunduğumuz ürünler, yazılımlar, hizmetler, analitikler ve çözümlerim, insanları, varlıkları ve verileri akıllı bir biçimde birbirlerine bağlar. Sektörde onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, ileri hattaki kullanıcılar ve iş yerleri düşünülerek, size hareket halindeki operasyonları en iyi seviyeye çıkarmak ve önemli iş kararları almak için gereken en iyi eylem konusunda rehberlik sunmak için tasarım yaparız.

100 ülkede bulunan 10.000'in üzerindeki iş ortağımız sayesinde, müşterilerimizin üstünlüğü ele geçirmelerine yardımcı olacak, sektöre özel çözümler sunmaya kendimizi adadık.

Kuruluş Yılı: 1969

Kanal İş Ortakları: 10.000+

Personel: ~7.400

Patentler: 4.400+

2018 Global Satış: 4,22 Milyar ABD doları

Global Şubeler: 45 ülkede 100’ün üzerinde

Zebra Portföyü: Barkod Yazıcı, Mobil Bilgisayar, Veri Yakalama, Yer Belirleme, Veri Platformları, Yazılım, Hizmetler, Tedarikler

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less