Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş Hakkında

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, 2011 yılında ticari hayatına başlamış olan bir teknoloji firmasıdır. Saha, üretim, depo ve lojistik alanında uçtan uca donanım ve sonrasındaki teknik servis süreçlerini yönetmektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, aynı zamanda birçok yazılım entegretör firmanın çözüm ortağı olarak da sahada hizmet vererek firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

2016 yılında Zebra Teknoloji'nin resmi Business partneri olan Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş yaklaşık 1 sene içerisinde gerçekleştirdiği satış ve projeler kapsamında 2017 yılında Zebra’nın Türkiye de Premier Busıness partneri olarak yoluna devam etmektedir. Bu kısa sürelik başarı Zebra tarafından ‘’Yılın en hızlı büyüyen partneri’’ ödülüne layık görülmüştür.

Zebra'nın tüm ürünlerinin yanı özellikle Zebra el terminali alanında konuya hakim, yazılım uygulamalarının eğitimini almış teknisyen ve satış ekibi ile proje öncesi ve sonrası son kullanıcının çözüm ortağı olarak yoluna devam etmektedir.


Basında Zenith Barkod
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less