Zebra HS2100 Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Zebra HS2100 Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

ÜSTÜN SES DENEYİMİ

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Zebra HS2100 kablolu kulaklık, dayanıklı ve modüler tasarımı, rakipsiz ses netliği için HD Ses özelliği, tüketici tarzı, olağanüstü konfor için tüy gibi hafif olması ve dayanıklı ses tanıma motoruyla, en zorlu endüstriyel ortamlarda personelinize üstün bir ses deneyimi sunar.
Ürün Kodu
HS2100
Ağırlık
98 g (ses kablosu olmadan)
IP Standardı
IP67
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile +70°C

EN ZORLU ENDÜSTRİYEL ORTAMLAR İÇİN DAYANIKLI BLUETOOTH VE KABLOLU HD SES KULAKLIKLAR

İş depolarda, imalat tesislerinde ve açık hava depolarında etkinleştirici konuşma odaklı uygulamalara ve ses iletişimine geldiğinde, bu iş için özel olarak tasarlanmış bir kulaklığa ihtiyacınız vardır. "HS3100 Bluetooth ve HS2100 kablolu kulaklıklar, endüstriyel bir kulaklıkta ihtiyacınız olan her şeyi sunan özelliklerle doludur."
Zebra'nın çok modlu çözümleriyle, personel verimliliğini %15 artırabilirsiniz; bu da tipik sadece konuşma özellikli giyilebilir cihazlardan %39 daha düşük bir orandır. WT6000 giyilebilir cihazı, RS6000 veya RS4000 yüzük barkod okuyucu, HS3100 veya HS2100 kulaklık ve TekSpeech Pro 4 yazılımımızla eşleştirdiğinizde, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken eller serbest mobil özelliği verirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less