Zebra HS3100 Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Zebra HS3100 Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

En Zorlu Endüstriyel Koşullar İçin Tasarlanmış Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
HS2100 kablolu kulaklıkta bulunan bütün harika özellikleri içeren HS3100 Bluetooth kulaklık, ayrıca anında Bir Dokunuşla Eşleştirme kolaylığı ve Çalışırken Değiştirilebilen pil sayesinde, ana mobil bilgisayara Bluetooth bağlantısı kesilmeden uzun bir vardiya için yeterli gücü sağlar.
Ürün Kodu
HS3100
Ağırlık
98 g (ses kablosu olmadan)
IP Standardı
IP67
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile +60°C arası, pil dahil
-40°C ile +70°C arası, pil hariç
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

EN ZORLU ENDÜSTRİYEL ORTAMLAR İÇİN DAYANIKLI BLUETOOTH VE KABLOLU HD SES KULAKLIKLAR

İş depolarda, imalat tesislerinde ve açık hava depolarında etkinleştirici konuşma odaklı uygulamalara ve ses iletişimine geldiğinde, bu iş için özel olarak tasarlanmış bir kulaklığa ihtiyacınız vardır. "HS3100 Bluetooth ve HS2100 kablolu kulaklıklar, endüstriyel bir kulaklıkta ihtiyacınız olan her şeyi sunan özelliklerle doludur."
Zebra'nın çok modlu çözümleriyle, personel verimliliğini %15 artırabilirsiniz; bu da tipik sadece konuşma özellikli giyilebilir cihazlardan %39 daha düşük bir orandır. WT6000 giyilebilir cihazı, RS6000 veya RS4000 yüzük barkod okuyucu, HS3100 veya HS2100 kulaklık ve TekSpeech Pro 4 yazılımımızla eşleştirdiğinizde, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken eller serbest mobil özelliği verirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less