Zebra M60 El Terminali

Zebra M60 El Terminali

6 İnç Ekranlı Güçlü Android El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
where_to_voteSaha
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Günümüzün endüstriyel ve saha hizmetleri sektörlerinde bilgi çok önemlidir ve M60 her bir personelinizin kararları etkileyen hatasız verilere aralıksız erişmesini sağlamanın en ekonomik yoludur. Bu kompakt mobil bilgisayar kalçadan ele iki saniyede gelir, insana veya uygulamaya dayalı bilgi kaynaklarına hızlı erişim sağlar ve bundan daha da kısa bir sürede barkod ve NFC okuyucular üzerinden bilgileri içe/dışa aktarır. Ardından, personel, görevini ilk seferde doğru yapmak için gereken tüm kaynaklara gerçek zamanlı erişimi sürdürür.
Ürün Kodu
M60
En
3.7 ınch / 94.2 mm
Boy
0.55 ınch / 14 mm
Derinlik
6.5 ınch / 165 mm
Ağırlık
0.81 lb / 369 g
İşletim Sistemi
Android Android 8.0 Oreo
İşlemci
Qualcomm 89-53 Octa- Core
RAM / ROM
4GB LPDDR3
İletişim Türü
WİFİ + BT + GSM
IP Standardı
IP68
Ekran Boyutu
6
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20° C ile 60° C / -4° F to 140° F
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 70° C / -40° F to 158° F

HEPSİNİ YAPAN KÜÇÜK FAKAT GÜÇLÜ MOBİL ARAÇ

Küçük olabilir fakat daha önce Xplore Technologies tarafından üretilen Zebra M60 iş performansınızı ve kazancınızı artırır. Yüksek performanslı bu Android™ mobil cihaz, hareket halinde iken verilere hızlı erişmesi gereken personel için idealdir. Büyük ekranlı bu el bilgisayarı gün boyu yoğun şekilde çalışır. Bir başka deyişle, M60 el terminali dünyanın her yerindeki personele 24 saat boyunca her iş kolunda hangi gelişmelerin yaşandığını gösteren bir el tipi terminaldir.

YERE (VEYA SUYA) DÜŞSE BİLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDER

Onu çizebilir, sarsabilir, hatta şoka maruz bırakabilirsiniz. M60 hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya devam eder (IP68 derecesi ve 1,5 m düşme onayı). Bu kompakt el terminal bilgisayarı düşmeye, kum fırtınasına dayanır, yakıcı güneş altında serin, dondurucu sıcaklarda ise yeterince sıcak kalır.


SİZ BU KADAR BAĞLIYKEN, İŞBİRLİĞİ YAPMAK KOLAYDIR

Oldukça bağlantılı olan M60 el tipi cihaz 802.11ac, Bluetooth, NFC ve LTE verileri ve ses iletişim platformları dahil, kapsamlı WAN ve PAN teknolojileriyle donatılmıştır. Sonuç olarak, çalışanlar neredeyse her durumda şefleri, meslektaşları ve müşterileri ve hatta oldukça uzakta olanlarla bile bağlantı kurmanın bir yolunu bulur.


Zebra M60 El Terminali

NFC VE BARKOD OKUYUCU İLE DAHA FAZLA, DAHA HIZLI OKUTUN

Envanterinize yapıştırılan barkodları okutmak için doğrultup tıklamanız veya cihazı NFC etiketli ekipmanın yakınına koymanız yeterlidir; ardından bu kullanışlı el tipi cihaz geçerli verileri uygulamanızın alanlarına otomatik olarak dağıtır. Bu gelişmiş varlık takip teknolojilerinden yararlanmak için özel bir yazılım veya uygulama gerekmez.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less