Zebra MC3390R RFID Okuyucu

Zebra MC3390R RFID Okuyucu

Uzun Menzilli UHF RFID Okuyucu

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
MC3390R Entegre Uzun Menzilli UHF RFID El Tipi Okuyucu ile envanter yönetiminize yeni bir verimlilik ve hatasızlık düzeyi, sipariş karşılama, çapraz yükleme ve daha fazlasını getirin. Üstün RFID okuma menzili ve sınıfının en iyisi alıcı hassasiyeti sayesinde daha hatasız okuma ve ekstra uzun menzilli barkod okuma seçeneği.
Ürün Kodu
MC3390R
En
3.78 inch / 96 mm
Boy
10.67 inch / 271 mm
Derinlik
6.45 inch / 164 mm
Ağırlık
El Kayışı İle Birlikte : MC3390R ile SE4750MR: 740 g MC3390R ile SE4850: 765 g
İşletim Sistemi
Android 7.0 (Nougat)
İşlemci
Altı çekirdekli, 64 bit güç optimizasyonlu Qualcomm 8056 1.8 GHz
RAM / ROM
4 GB/32 GB
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP54
Ekran Boyutu
4
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-4° F to 122° F/-20° C to 50° C
Saklama Sıcaklığı
-40°F to 158°F/-40°C to 70°C
Nem
%5 ile %95 arası bağıl nem (Yoğuşmasız)

GÜÇLÜ BİR ANDROİD PLATFORMUNA SAHİP, SINIFININ EN İYİSİ RFID OKUMA MENZİLİ

MC3390R uzun menzilli RFID el tipi okuyucu, envanter yönetiminize yeni bir verimlilik ve hatasızlık düzeyini, sipariş karşılama, çapraz yükleme ve daha fazlasını getiriyor. Entegre uzun menzilli anten anteni sınıfının en iyisi okuma menzilini destekler ve Zebra'nın yüksek performanslı ASIC radyo teknolojisi ile birlikte daha yüksek verim sunar; böylece envanter sayımları daha hızlı ve hatasız şekilde yapılabilir. Zebra'nın özel, dayanıklı tasarımına sahip olan MC3390R, maksimum çalışma süresi için üretildi; üstelik gün boyu konfor için doğru ergonomiye sahip. Ve büyük dokunmatik ekran, fiziksel klavyesi ve Android işletim sistemi, mevcut ve gelecekteki RFID uygulama ihtiyaçlarınız için kullanımı kolay ve esnek bir platform sunuyor.

Zebra MC3390R rfid okuyucu reader

SEKTÖRÜN EN İYİSİ DAHA UZUN MENZİLLİ BARKOD OKUMA

Personelin etiketleri ve barkodları okutmak için farklı cihazlarla uğraşmasına gerek yok – MC3390R hepsini okuyabilir. İster standart menzilli okuma motorunu, ister 1 ve 2 boyutlu barkodları 7.62 cm. ila 12.4 metre mesafeye kadar okuyabilen ekstra uzun menzilli okuma motorunu seçin. Yüksek kapasiteli sahada değiştirilebilir PowerPrecision+ pil, normal kullanımda günde beş saatten fazla dayanabilir; bu süre en yakın rakibimizden yaklaşık %35 daha uzundur*. Ve sınıfının en iyisi işlem gücü ve hafıza sayesinde, MC3390R en zorlu uygulamalarınız için olağanüstü performans sunar.

SINIFININ EN İYİSİ OKUMA MENZİLİ - SINIFINDAKİ DİĞER CİHAZLARDAN %200 DAHA UZAKTAN OKUYABİLİR*

MC3390R ile benzersiz RFID performansına sahip olursunuz. Entegre uzun menzilli anteni RFID etiketlerini 18.2 m. mesafeden okuyabilir – en yakın rakibinden %200 daha uzaktan. Zebra'nın yüksek performanslı ASIC radyo teknolojisi, sınıfındaki diğer cihazlardan %25 daha hızlı ve %40 daha doğru okuma oranına sahiptir*.

DÜŞÜK BİR SAHİP OLMA MALİYETİ (TCO) İÇİN ESNEK GELİŞTİRME ARAÇLARI

Tüm filo uygulamalarınızı EMDK ve RFID SDK ¾ ile düzene koyun – MC3390R, diğer Zebra el tipi RFID okuyucularla aynı RFID Yazılım Geliştirme Kitine sahip. Daha hızlı ve ekonomik geliştirme döngüleri için, EMDK kitimiz kurumsal uygulama tasarımını sadeleştirirken, RFID SDK kitimiz, MC3390R'deki diğer Zebra El tipi cihazlar için geliştirdiğiniz RFID uygulamalarını kullanmanızı sağlar.

HAFİF, DAYANIKLI VE ERGONOMİK TASARIM

MC3390R dayanıklıdır ve günlük kullanımda 1.5 metreden düşmeye dayanıklıdır; IP54 muhafaza sıvı dökülmesine ve toza karşı, Gorilla Glass dokunmatik panel ve görüntüleyici penceresi ise çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum koruma sağlar. MC3390R sınıfının en hafif UHF RFID okuyucularından biridir ve personel ister sağ ister sol elini kullansın, tek elle kolayca kullanılacak şekilde üretilmiştir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less