Zebra MC40 El Terminali

Zebra MC40 El Terminali

Havalı Tüketici Tarzı

Kullanım Alanları :
shopping_cart Perakende
where_to_voteSaha
Sağlık
Personeli, günümüzün zorlu müşterilerini etkileyecek ve sağlık personelinin en iyi bakımı sunmasını sağlayacak, mümkün olan en iyi hizmeti vermelerine yardımcı olacak şekilde güçlendirin.
Ürün Kodu
MC40
En
2.87 inch/72.8 mm
Boy
0.79 inch/20.1 mm
Derinlik
5.66 inch/143.91 mm
Ağırlık
9.09 oz./257.7 gr
İşletim Sistemi
Android 5.1 (Lollipop)
İşlemci
1GHz OMAP 4 çift çekirdekli
RAM / ROM
1 GB RAM / 8 GB pSLC Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP54
Ekran Boyutu
4.3
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
0 ° C ila 40 ° C / 32 ° F ila 104 ° F
Saklama Sıcaklığı
-40 ° C ila 70 ° C / -40 ° F ila 158 ° F
Nem
Yoğuşmasız% 5 -% 85 Bağıl nem

DIŞINDA HAVALI TÜKETİCİ TARZI — İÇİNDE SAF ENDÜSTRİYEL TASARIM

MC40 ile, personelinizi günümüzün teknolojiden anlayan zorlu müşterilerini etkileyecek bir hizmet verecek şekilde güçlendirin. Zebra görünüm olarak en popüler tüketici tarzı ürünlere rakip olan havalı ve zarif bir tasarım sunarken, saf iş amaçlı bir içeriğe sahiptir — Zebra'nın Mobil Eklentileriyle (Mx) birlikte bir dizi Android işletim sistemi arasından seçim yapabilme olanağı, kurumsal sınıf dayanıklılık, güvenlik ve kapsamlı özelliklere sahip olup, bunlara gelişmiş barkod tarama, bas-konuş ve entegre bir manyetik şerit okuyucu dahildir.
Sonuç mu? Personel bu el tipi bilgisayarda ürünler hakkındaki hemen her sorunun yanıtına bakabilir, bir satın alma kararında yardımcı olmak için ürün karşılaştırmaları sunabilir, ertesi gün teslim veya mağazada teslim için sipariş verebilir veya satışı kasadan sonlandırabilir — üstelik bir an olsun müşterinin yanından ayrılmadan.

Zebra MC40 El Terminali

GERÇEK TİCARİ SINIF DAYANIKLILIK

Meşhur Zebra dayanıklılığını elde edersiniz — personeliniz düşürse de, çarpsa da, tozlu bir arka odada kullansa ya da üzerine herhangi bir şey dökse de, MC40 çalışmaya devam eder. Gorilla Glass, en hassas özelliklerin üçü olan ekran, tarayıcı ve kamera çıkış pencerelerinin dayanıklılığını artırır.


KURUMSAL AMAÇLI OLARAK GÜÇLENDİRİLMİŞ ANDROİD™

Android Lollipop, KitKat veya Jelly Bean işletim sistemlerinden birini seçme olanağı; her ikisi de Android'i tüketici işletim sisteminden gerçek bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren bir dizi özellikten oluşan Mobil Eklentilere (Mx) sahiptir.


GÜÇLÜ UYGULAMA PERFORMANSI

1 GHz işlemci, 8GB Flaş bellek ve 802.11a/b/g/n/d/h/i/k/r kablosuz LAN desteği, zorlu uygulamalar için masaüstü hızı sağlar.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less