Zebra MC9200 El Terminali

Zebra MC9200 El Terminali

Endüstriyel El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Dayanıklı MC9200 ile, en zorlu ortamlarda verimliliği arttırırken hata oranını düşürün.
Ürün Kodu
MC9200
En
3.6 inch / 9.1 cm
Boy
7.6 inch / 19.3 cm
Derinlik
9.1 inch / 23.1 cm
Ağırlık
765 g (pil dahil)
İşletim Sistemi
Windows CE 7.0 ve Mobil Eklentiler (Mx) Microsoft Windows Embedded Compact 7.0 Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3
İşlemci
Çift çekirdekli 1GHz OMAP 4 işlemci
RAM / ROM
Standart modeller: 512MB RAM/2GB Flaş
Premium modeller: 1GB RAM/2GB Flaş
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP64
Ekran Boyutu
3.7
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile 50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 70° C arası
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmasız (Yoğuşmaya dayanıklı konfigürasyonlar mevcuttur)

ZORLU ORTAMLARDA MOBİL ÖZELLİK İÇİN ENDÜSTRİ LİDERİ ALTIN STANDART

MC9200, endüstriye liderlik eden dayanıklı MC9000 Serisinin yeni nesil modeli olup, depo alanından antrepo kapısına kadar en zorlu ortamlarda, envanter ve varlık yönetiminde mobil özellik için sektörün altın standardını teşkil eder.
MC9200, üç işletim sisteminden birini seçme olanağı, işletim sistemleri arasında geçiş yapma özelliği, en gelişmiş tarama motorlarımızdan yedisi, altı değiştirilebilir tuş takımı ve günümüzün grafik seviyesi yüksek uygulamalarını destekleyecek yüksek gücüyle, bir kez daha dayanıklı mobil bilgisayar ve cihaz esnekliğinde çıtayı yükseltiyor. Halihazırda MC9000 Serisi mobil bilgisayarlarınız varsa, MC9200'le aynı aksesuarları kullanabilirsiniz; bu da müşterilerimizin en yeni teknoloji platformuna mümkün olduğunca ekonomik olarak geçiş yapmalarına ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir.
MC9200 — en zorlu ortamlarda verimliliği ve hatasızlığı bir üst düzeye taşımak için ihtiyacınız olan bütün mobil bilgisayar teknolojisi.

Zebra MC9200 El Terminali

TERCİH ETTİĞİNİZ İŞLETİM SİSTEMİ

Teknoloji stratejinizi ve ortamınızı destekleyen işletim sistemini seçin — Android™, Windows Embedded Compact ya da Windows Embedded El Terminali.


MX — ANDROİD’İ DAHA GÜÇLÜ BİR KURUMSAL İŞLETİM SİSTEMİ YAPIYOR

Mobil Eklentiler (Mx), Android'i daha güçlü bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren ve daha iyi mobil cihaz denetimi ile daha iyi uygulama erişimi ve Wi-Fi performansı ile güvenlik sağlayarak destek süresini asgariye indiren ve çalışanların verimliliği ile cihaz çalışma sürelerini en üst düzeye çıkaran özellikler ekler.


HER UYGULAMAYI DESTEKLEYECEK GÜÇ

Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2GB Flaş bellek, 32GB'a kadar ek micro SD bellek, karmaşık ERP (kurumsal kaynak planlaması) uygulamalarını eş zamanlı olarak çalıştıracak gücü sağlar.

EN ZORLU ORTAMLARDA VERİMLİLİĞİ VE HATASIZLIĞI BİR ÜST DÜZEYE TAŞIYIN

MC9200, endüstri lideri dayanıklı MC9000 Serisinin yeni nesli olup, şimdi de dünyanın en popüler mobil işletim sistemlerini desteklemektedir. Dayanıklı mobil bilgisayar segmentinde çıtayı yükselten MC9200, en yeni barkod tarama teknolojisi, çağdaş bir kullanıcı arayüzü ve en az günümüz tüketici uygulamaları kadar kullanımı kolay ve ilgi çekici olan yeni iş uygulamalarını çalıştırma gücüyle, siz ve personelinizin güvenebileceği kendini kanıtlamış bir teknoloji sunar.
MC9000 Serisinin parçası olarak, MC9200 en zorlu ortamlarda gün boyu iş amaçlı kullanım için tasarlanmıştır — her gün dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcı depolarda ve üretim tesislerinde envanteri daha iyi yönetmek, hava alanı pistlerinde her türlü hava koşulunda bagajları takip etmek ve askeri üslerde cephane ve araçları en iyi çalışma koşullarında muhafaza etmek için MC9000 Serisi mobil bilgisayarlarına güvenmektedir.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less