Zebra RS4000 Kablolu Yüzük Barkod Okuyucu

Zebra RS4000 Kablolu Yüzük Barkod Okuyucu

GÜÇLÜ ELLER SERBEST 1 BOYUTLU BARKOD OKUMA

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Operasyonlarınızda verimliliği ve hatasızlığı maksimuma çıkaran küçük, hafif ve güçlü bir eller serbest 1 boyutlu giyilebilir yüzük barkod okuyucu.
Ürün Kodu
RS4000
En
3,6 cm / 1.4 inch
Boy
4.8 cm / 1.9 inch
Derinlik
4,8 cm / 1.9 inch
Ağırlık
56.7 g
IP Standardı
IP54
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30° C ile 60° C arası
Saklama Sıcaklığı
-25° C ile 70° C arası
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

OPERASYONLARINIZDA VERİMLİLİĞİ VE HATASIZLIĞI ARTIRMAK İÇİN, PERSONELİNİZİN ELİNİ ZEBRA RS4000 İLE GÜÇLENDİRİN

Yakın temastan 4.5 m uzaklığa kadar barkod yakalama özelliği, barkodları ilk seferde yakalamak için kolay hedefleme sağlayan parlak bir okuma çizgisi ve çok çeşitli okuma özelliği için destek sunan Zebra'nın patentli Uyarlanır Barkod Tarama teknolojisiyle, RS4000 1 boyutlu yüzük barkod okuyucu personel verimliliğini ve hatasızlığı artırır.
Zebra'nın çok modlu çözümünü kullanmak suretiyle, personel verimliliğini 15% artırabilirsiniz; bu da tipik sadece konuşma özellikli giyilebilir cihazlardan 39% daha düşük bir orandır. WT6000 giyilebilir bilgisayarı RS6000 veya RS4000 yüzük barkod okuyucu, HS3100 veya HS2100 kulaklık ve TekSpeech Pro 4 yazılımımızla eşleştirerek, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken eller serbest mobil özelliği verin.

Zebra rs4000 barkod okuyucu

GENİŞ BİR ÇALIŞMA MENZİLİYLE VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

Patentli Uyarlanır Tarama teknolojimiz, personelin yakın temastan 4.5 m uzaklığa kadar barkod yakalamasına olanak verir.

ÖMÜR BOYU GARANTİLİ PATENTLİ SIVI POLİMER TARAMA ELEMANI

Sürtünme ve eskime ortadan kalktığından, hizmet süresi ve personel verimliliğinin yanı sıra toplam sahip olma maliyeti de maksimize edilir.

PARLAK TARAMA ÇİZGİSİ

Görmesi kolay tarama çizgisi, barkodların hemen her aydınlatma koşulunda ilk seferinde yakalanması için kolay hedefleme özelliği sağlar. Büyük bir LED ışık sayesinde, kullanıcılar taramanın başarılı olup olmadığını kolaylıkla görebilir.


ÇOK BÜYÜK GÜÇ ÇOK BÜYÜK VERİMLİLİK DEMEKTİR

Kurumsal mobil bilgisayar alanının lideri ve piyasada bir ilk olan giyilebilir bilgisayarların yaratıcıları tarafından sunulan Zebra'nın Tam Giyilebilir Çözümleri, bugün sektördeki en iyi eller serbest cihazlardır. Personel verimliliğini nasıl %15 artırarak personelinizi Verimlilikte Süper Kahramanlara dönüştürebileceğinizi görün.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less