Zebra RS5000 1/2 Boyutlu Kablolu Yüzük Barkod Okuyucu

Zebra RS5000 1/2 Boyutlu Kablolu Yüzük Barkod Okuyucu

En Uç Koşullarda En Yüksek Personel ve İş Verimliliği

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
RS5000, zorlu depo ve üretim tesisi ortamları için tasarlanmıştır. Sıfırın altı ortamlar için tasarlanmış olan bu barkod okuyucu depo koridorlarında ve dondurucuda kullanılabilir.
Ürün Kodu
RS5000
En
1.26 inch / 32mm
Boy
1.1 inch / 27.5mm
Derinlik
2.0 inch / 51.5mm
Ağırlık
WT41 sürümü ağırlığı: 92 g
WT6000 kısa kablolu sürüm: 76 g
WT6000 uzun kablolu sürüm: 112 g
IP Standardı
IP65
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile +60°C arası
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

DÜŞÜK MALİYETLİ 1/2 BOYUTLU BARKOD OKUMA YETENEĞİ İLE ZEBRA BARKOD OKUYUCU İLE KULLANICILARINIZIN VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRIN

Zebra giyilebilir bilgisayar kullanıcılarınızın verimliliğini en üst düzeye mi çıkarmak istiyorsunuz? Zebra'dan eller serbest RS5000 yüzük barkod okuyucuyla bunu yapabilirsiniz. Çalışanlarınız 1 veya 2 boyutlu, neredeyse her koşuldaki tüm barkodları göster ve okut basitliğiyle yıldırım hızında yakalayabilirler. Konfor söz konusu olduğunda RS5000 bunu sunar — bu hafif, mükemmel dengeye sahip küçük barkod okuyucu hangi elde olduğu fark etmeden tek bir parmağa takılır ve her iki elin de ürünlerle işlem yapmak için boş kalmasını sağlar.

Zebra rs5000 barkod okuyucu

GENİŞ ÇALIŞMA MENZİLİ

Çalışanlar yakın temastan 63.5 cm'e kadar mesafelerdeki barkodları okutabilirler.

BENZERSİZ BARKOD OKUMA PERFORMANSI İÇİN PRZM AKILLI GÖRÜNTÜLEME

Yalnızca Zebra’nın sunduğu PRZM, deşifre süresini azaltarak hemen hemen her koışuldaki barkodun yıldırım hızıyla yakalanmasını sağlayarak görüntülemede çıtayı yükseltir.

GÖSTER VE OKUT BASİTLİĞİ İÇİN HER YÖNDE OKUMA

Kullanıcıların asla barkod ile okuyucuyu hizalamaları gerekmez, bu da eğitim gereksinimlerini azaltır ve pratik ve hızlı barkod yakalamaya olanak tanır.


ÇOK BÜYÜK GÜÇ ÇOK BÜYÜK VERİMLİLİK DEMEKTİR

Kurumsal mobil bilgisayar alanının lideri ve piyasada bir ilk olan giyilebilir bilgisayarların yaratıcıları tarafından sunulan Zebra'nın Tam Giyilebilir Çözümleri, bugün sektördeki en iyi eller serbest cihazlardır. Personel verimliliğini nasıl %15 artırarak personelinizi Verimlilikte Süper Kahramanlara dönüştürebileceğinizi görün.

ZEBRA RS5000 İŞE ÇALIŞAN VERİMİLİLİĞİNİ VE ZEBRA GİYİLEBİLİR BARKOD OKUYUCU VE BİLGİSAYARLARINIZIN DEĞERİNİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

RS5000 yüzük barkod okuyucu zorlu depo ve üretim tesisi ortamları için tasarlanmıştır. Sıfırın altı ortamlar için tasarlanmış olan bu barkod okuyucu depo koridorlarında ve dondurucuda kullanılabilir. Çalışma sıcaklığı aralığının tamamında 1.2 m’lik düşmelere karşı dayanıklıdır — dondurucuda kullanım için şart olan bir özellik. Arka arkaya 1,000 darbeden sonra bile RS5000 güvenilir çalışma sunar. Ve IP65 muhafazası ile bu dayanıklı barkod okuyucu toz ve sıçramalara karşı korumalıdır.
Zebra'nın çok modlu çözümünü kullanmak suretiyle, personel verimliliğini %15 artırabilirsiniz; bu da tipik sadece konuşma özellikli giyilebilir cihazlardan %39 daha düşük bir orandır. WT6000 giyilebilir bilgisayarı, RS6000, RS5000 veya RS4000 yüzük barkod okuyucu, HS3100 veya HS2100 kulaklık ve TekSpeech Pro 4 yazılımımızla eşleştirerek, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken eller serbest mobil özelliği verin.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less