Zebra RS507 Kablosuz Yüzük Barkod Okuyucu

Zebra RS507 Kablosuz Yüzük Barkod Okuyucu

MEVCUT EN DAYANIKLI YÜZÜK BARKOD OKUYUCU

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
Bu dayanıklı barkod okuyucu gelişmiş ergonomisi ve kordonsuz Bluetooth özelliğiyle, benzersiz bir konfor ve hareket özgürlüğü sağlar.
Ürün Kodu
RS507
Ağırlık
Tetiksiz, standart pil: 121.4 g
Tetiksiz, ekstra güçlü pil: 146.4 g
Tetikli, standart pil: 134.8 g
Tetikli, kordonlu (kordonla birlikte): 140.8 g
IP Standardı
IP54
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile +55°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile +60°C arası pil dahil
-40°C ile +70°C arası, pil hariç
Nem
%5 ile %85 arası, yoğuşmasız

MAKSİMUM ESNEKLİK, KONFOR, İŞLEVSELLİK VE PERFORMANS İLE TARAMA YOĞUNLUKLU UYGULAMALARDA VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

RS507 ile, personelinize paket idaresi ve depo uygulamalarında verimliliği bir üst düzeye taşımak için gereken üstün teknoloji, biçim ve işlev karışımını sunun. Gelişmiş ergonomi ve Bluetooth kordonsuz özgürlüğü, elin büyüklüğünden veya el tercihinden bağımsız olarak rakipsiz bir hareket serbestliği ve kullanıcı konforu sağlar.

Sınıfının en iyisi tarama performansı, hem 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkod, hem de her yönde taramada olağanüstü lazer tarzı performansı kapsarken, barkodla tarayıcıyı hizalama ihtiyacını ortadan kaldırır. Sınıfının en dayanıklı tarayıcısı olan RS507, yükleme alanlarından depo alanına ve montaj hattına kadar, tüm zorlu ortamlarda güvenilir performans sunar.

Zebra RS507 kablosuz yüzük barkod okuyucu

TARAMA PERFORMANSINDA SINIFININ EN İYİSİ

Çığır açıcı Zebra SE4500 görüntüleme motorunu temel alan Symbol RS507, hem 1 hem 2 boyutlu barkodlarda, aydınlatmadan bağımsız olarak olağanüstü lazer tarzı performans sunar. Güçlü 624 MHz mikro-işlemci tüm barkodları milisaniyeler içerisinde deşifre eder. Patent başvurusu yapılmış hızlı puls aydınlatma ve sensör deklanşör hızı, saniyede 60 karelik bir barkod deşifre özelliği sunarken, olağanüstü hareket toleransı sağlar.

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ ERGONOMİ

RS507'nin gelişmiş ergonomik tasarımı elin büyüklüğünden, sağ veya sol elle kullanma veya eldiven takıp takmama tercihinden bağımsız olarak rakipsiz bir hareket serbestliği ve kullanıcı konforu sağlar. Zebra mobil bilgisayara Bluetooth kablosuz bağlantı, kullanıcıların RS507'yi ister sağ ister sol ellerine takmalarına olanak verirken, döner tetik de kullanıcıların sağ elden sol ele saniyeler içerisinde geçmelerini mümkün kılar.

MEVCUT EN DAYANIKLI YÜZÜK TARAYICI

RS507, sınıfındaki en dayanıklı tarayıcıdır. Tavizsiz düşme özellikleri ile geniş bir çalışma sıcaklık aralığı da, depo alanı ve koridorlarında, açık hava deposunda ve dört duvarın dışında, sahada güvenilir performans sağlar. Çalışma sıcaklık aralığında gerçekleştirilen 1.8 m düşme özelliği, cihazın aşırı sıcak veya soğukta dahi, günlük düşmelere ve çarpmalara kolaylıkla dayanmasını sağlar.

CİHAZLARIN KULLANICILARIN ELİNDE SORUNSUZ ÇALIŞMASINA YARDIMCI OLARAK HİZMET SÜRESİNİ ARTIRIR

Personeliniz ister depoda paketleri işliyor ve ayırıyor, sevkıyatları topluyor veya yüklüyor olsun, isterse de ürün takip ve tespitine yönelik devlet yönetmeliklerine uymak için barkod tarıyor olsun, Zebra RS507 Elleri Serbest Bırakan Görüntüleyici personelinizin operasyonlarınızda tarama verimliliğini bir üst düzeye taşımak için ihtiyaç duyduğu üstün teknoloji, biçim ve işlev karışımını sunar. Gelişmiş tasarımı, bugün mevcut olan diğer tüm yüzük tarayıcılardan daha fazla özellik ve işlev sunar. Bluetooth® kablosuz özgürlüğünü de içeren gerçekten üstün ergonomi özellikleri, rakipsiz kullanıcı konforu sağlar. Rakipsiz sağlam tasarım, en zorlu ortamlarda dahi güvenilir çalışma sağlar. 1 ve 2 boyutlu barkod desteğini de içeren sınıfının en iyisi tarama özelliği, hemen her barkodun her seferinde hızlı ve hatasız bir şekilde anında yakalanmasını sağlar. RS507, çoğu Zebra Mobil Bilgisayarla kolaylıkla eşleşerek, eller serbest kordonsuz tarama özelliğini, verimliliği artıracağı her yerde personelinize sunmanıza olanak verir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less