Zebra TC 56 El Terminali

Zebra TC 56 El Terminali

Verimliliği ve Müşteri Hizmetini Artırın

Kullanım Alanları :
where_to_voteSaha
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
İster ofiste ister yolda olsun, günümüzde çalışanlar en az her gün kullandıkları akıllı telefon kadar çağdaş ve kullanımı kolay olup, her yerden bağlanan bir cihazla çalışmak istemektedir. İşletmenizde, personelinizin sahada en üst düzey performansı ortaya koymasını sağlamak ve verilerinizin güvenliğini koruyabilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle birlikte, yıllarca güvenilir bir şekilde çalışmaya devam edecek dayanıklı bir cihaza gereksinim vardır. Yeni iş dünyası için tasarlanmış olan TC56’nın endüstriyel tasarımı, çalışanların beklentilerini karşılayacak şekilde en popüler cep tipi tüketici tarzı akıllı telefonlarla aynı görünüme ve hisse sahip olup, işin gerektirdiği kurumsal sınıf özellikler, güç, 4G/LTE cep telefonu bağlantısı, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle birlikte gelir. Zebra’ya özel benzersiz özellikleriyle TC56, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayardır. TC56 — kurumsal dokunmatik bilgisayar sistemlerinde yeni nesil.
Ürün Kodu
TC56
En
2.9 inch / 75 mm
Boy
0.73 inch / 18.6 mm
Derinlik
6.1 inch / 155 mm
Ağırlık
8.8 oz./249 g Batarya İle
İşletim Sistemi
Android 8.1 (Oreo)
İşlemci
Snapdragon 650 64 bit altı çekirdekli 1.8GHz ARM Cortex A72
RAM / ROM
Standart: 2GB RAM/16GB Flaş Opsiyonel: 4GB RAM/32GB Flaş
İletişim Türü
WİFİ + BT + GSM
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
5
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile 50°C arası (%5 ile %95 arası bağıl nem Yoğuşmasız)
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile 70°C arası
Nem
%5 ile %85 arası, yoğuşmasız

İŞ İÇİN HARİKA TASARIM, EĞLENCE İÇİN HAVALI GÖRÜNÜM

Harika tasarım sadece estetikten fazlasıdır –aynı zamanda işlevsellik demektir. Zebra TC51/TC56 Serisi mobil bilgisayarlar işletmede harika bir performans göstermek üzere tasarlanmış olup, personelinizin görevini kolaylaştırır ve verimliliğini artırır. Çağdaş bir tasarıma ve akıllı telefon tarzı modern bir rahatlığa sahip olan bu cihaz, işinizin gerektirdiği entegre özellikler ve dayanıklı tasarımla birlikte gelir.

Zebra TC56 El Terminali  Mobile Computer

ZEBRA EKOSİSTEMİYLE DESTEKLENİR

Zebra’nın TC51 ve TC56 modelleri, yalnızca el tipi cihazlardan çok daha fazlasıdır; işletmenizi ticari performansını bugün olduğu gibi gelecek için de değiştirmek üzere tasarlanmış bir destek, yazılım ve hizmet ekosistemine bağlar.


GÜÇLÜ PERFORMANS

Süper verimli altı çekirdekli bir işlemci %15’e kadar daha az güç tüketirken, uygulamalar 5 kata kadar daha hızlı çalışır ve kapasitif dokunmatik panelli, 5 inçlik, güneş ışığında okunabilir ekran da çalışanlarınıza - eldivenli parmak veya özel kalemle - ıslak halde bile çalışan kolay, tanıdık ve esnek bir çoklu dokunmatik çalışma olanağı sağlar. TC51 ve TC56 modelleri, ayrıca entegre bir 2 boyutlu görüntüleyicinin yanı sıra, Zebra mobil bilgisayarlara yönelik iş, verimlilik, yönetim ve geliştirme araçları süitimiz olan Mobility DNA ile birlikte gelir.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less