Zebra TC 70 El Terminali

Zebra TC 70 El Terminali

Akıllı İşletmeye İleri Hattınız

Kullanım Alanları :
shopping_cart Perakende
Üretim / İmalat
Personeliniz, daha verimli çalışmak ve müşterilerinize daha iyi hizmet vermek üzere sorunsuz bir şekilde iletişim kurmak ve bilgiye erişmek için kurumsal sınıf el tipi bilgisayarlara ihtiyaç duyuyor — fakat kendi tüketici cihazları gibi her bakımdan zarif ve kullanımı kolay bir cihaz istiyor. Artık TC70 Serisi ile onlara ikisini de verebilirsiniz. "Sağlam tasarım, en zorlu ortamlara bile dayanıklıdır ve TC70 Serisi aynı zamanda sesli iletişim cihazı olarak iki işlev birden görebilir." "Dahili barkod okuyucu ve kamera ile, hemen her türde iş verilerinin yakalanmasını otomatik hale getirebilirsiniz." Üstelik sunduğumuz tüm aksesuarlar ve son teknoloji, daha uzun yıllar işinize hizmet edecek ve rakipsiz bir yatırım geri dönüşü sağlayacaktır. TC70 Serisi ile, perakende, üretim ve operasyon sektöründeki müşterilerinize daha iyi hizmet verin. Gerçek rekabet avantajı kazanın.En zorlu ortamlarda her gün ve gün boyu kullanım koşullarına hazırdır.
Ürün Kodu
TC70
En
3,3 inch / 84 mm
Boy
1,1 inch / 28 mm
Derinlik
6,3 inch / 161 mm
Ağırlık
13.3 oz / 376 g
İşletim Sistemi
Android 5 Lolipop
İşlemci
1.7 GHz çift çekirdekli işlemci
RAM / ROM
1 GB RAM / 8 GB Flaş pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-4 ° F ila 122 ° F / -20 ° C ila 50 ° C
Saklama Sıcaklığı
-40 ° F ila 158 ° F / -40 ° C ila 70 ° C
Nem
% 5 ila% 85 yoğuşmasız

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ HIZLI VERİ ERİŞİMİ

Personelinize sahada veya mağaza içinde kullanıma dayanıklı olup, gerçek zamanlı olarak bilgiye erişen ve bilgi ileten kurumsal sınıf el tipi bilgisayarlar vermek suretiyle, daha verimli çalışın ve müşterilerinize daha iyi hizmet verin.
TC70/TC75 Serisi, baştan aşağı kurumsal amaçlı tasarlanmış, profesyonel sınıf cihazdır:

  • İşletme içinde ve dışında her gün kurumsal kullanım için hazır ve güçlü
  • Android™ işletim sistemleri
  • Zebra'dan Android'i, tüketici işletim sisteminden gerçek bir kurumsal işletim sistemine dönüştüren bir dizi özellikten oluşan Mobility Extensions (Mx)
  • Mobility DNA, mobil özellik ekleyen uygulamalar, geliştirme araçları ve yardımcı yazılımlar paketi
  • Daha fazla veri toplama menziline sahip, en gelişmiş tarama motoru

Zebra TC70 El Terminali

DOĞRU CİHAZ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

En zorlu açık hava ortamlarında her gün güvenilir çalışma için dayanıklı tasarıma sahip TC70x/TC75x Dokunmatik Bilgisayar Serisiyle Android işletim sistemi seçeneğine ve dünya kalitesinde ses ve veri özelliklerinden, istediğiniz yerde ve zamanda yeni özellikler eklemenize olanak sağlayan tak-çıkar aksesuarlara kadar iş akışlarınızı düzene koymak ve yatırım geri dönüşünüzü en üst düzeye çıkarmak için gereken herşeye sahip olursunuz. Çalışanlarınız için doğru cihaz. İşletmeniz için doğru cihaz.


ENDÜSTRİ LİDERİ İKİLİ MODA SAHİP BİR DOKUNMATİK PANEL İLE MAKSİMUM VERİ GİRİŞ ESNEKLİĞİ

Kullanıcılarınıza tercih ettikleri iki veri giriş yöntemini seçme olanağı sunun: parmak ve eldivenli parmak ya da parmak ve — net imza yakalama için ideal — özel kalem. Akıllı 4.7 inçlik ekran, kullanıcının veri giriş yöntemini değiştirdiği her defasında ayar değişiklikleri yapılmasını gerektiren rakip cihazlardan farklı olarak, gereken ayarları otomatik olarak yapar.


KAPSAMLI SES İŞLEVSELLİĞİ İLE SES ESNEKLİĞİNDE YENİ BİR SEVİYE

TC70/TC75, popüler akıllı telefonların dört katına kadar yüksek ses ve gürültü iptal etme teknolojisiyle, her görüşmede iki tarafta da kristal berraklığında ses kalitesi sunar. Workforce Connect Push-to-Talk Express ve Pro desteği, gerek sahadaki personel gerekse ofisteki yöneticiler ve diğer destek personeli ile anında bağlantı sağlamak suretiyle, müşteri ihtiyaçlarına anında yanıt verebilen son derece birlikte çalışmaya yatkın bir işgücü yaratır.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less