Zebra TC25 El Terminali

Zebra TC25 El Terminali

Küçük İşletmeler İçin Tasarlanmış Dayanıklı ve Sağlam El Bilgisayarı

Kullanım Alanları :
where_to_voteSaha
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Sıhhi tesisat ve elektrikten, paket teslimi, bahçe bakımı ve çok daha fazlasına günlerinizi teslimat, teçhizat onarımı veya hizmet sunarak geçiriyorsunuz. Her gün yapacak çok şey var, bunu yapmak için de çok az zaman — ve müşterilerinize hizmet etmeye hazır pek çok rakip. Daha hızlı ve daha akıllı çalışmanızı sağlayacak bir araca ihtiyacınız var. Daha fazla iş yapmak ve her gün daha fazla müşteriyi memnun etmek için tüm özelliklere sahip TC25'e ihtiyacınız var. Küçük işletmeniz için tasarlanmış dayanıklı akıllı telefon olan TC25 ile daha kısa sürede daha fazla iş yapma gücünü elde edin
Ürün Kodu
TC25
En
2.82 inch / 73.1 mm
Boy
63 inch / 16 mm
Derinlik
5.27 inch / 134 mm
Ağırlık
6.88 oz. /195 g
İşletim Sistemi
Android Android Nougat 7.X
İşlemci
QCOM MSM8937® 64 bit 8 Çekirdekli,
RAM / ROM
2GB RAM/16GB Flaş bellek
İletişim Türü
WİFİ + BT + GSM
IP Standardı
IP65
Ekran Boyutu
4.3
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-10° C ile 50° C / 14° F ile 122° F
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile 70°C / -40° F ile 158° F

KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN TASARLANMIŞ DAYANIKLI EL TERMİNALİ

45 yıldır Zebra'nın yenilikçi mobil cihazları dünyanın en büyük saha hizmetleri ve dağıtım operasyonlarının pek çoğunda etkinlik, satış ve karlılığın artmasına yardımcı oldu. Şimdi, TC25 ile aynı yeniliği küçük işletmenizde işe koyabilirsiniz.

KRİSTAL BERRAKLIĞINDA SESLİ ARAMALAR İÇİN HIZLI HÜCRESEL BAĞLANTILAR

Olağanüstü ses netliği için 4G ve VoLTE desteği ile HD aramalar ve hızlı bağlantılar elde edersiniz. 3G veya 2G üzerinden olana kıyasla üç ila altı katı arasında veri bant genişliği ile yüksek uygulama performansı ve hızlı ekran yüklenmelerine güvenebilirsiniz.


GÜN BOYUNCA GÜÇ — DAİMA

Bir şarj cihazına gerek yok — benzersiz PowerPack'i takın ve çalışmaya devam edin.


Zebra TC25 El Terminali

GERÇEK ZAMANLI TASARRUF İÇİN GERÇEK BİR BARKOD OKUYUCU

"Akıllı telefon kameraları barkod okumak üzere üretilmemiştir - işte bu nedenle Zebra TC25, dünyada pek çok saha servis ekibinin gün be gün güvendiği barkod okuma teknolojisini sunar." "Basılı veya elektronik her türlü barkodun, hedefleme ve bekleme olmadan her koşulda anında ve zahmetsizce göster ve okut yoluyla yakalanmasını elde edersiniz."


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less