Zebra TC52 Android El Terminali

Zebra TC52 Android El Terminali

İç Mekanlar İçin En Üstün Kurumsal Dokunmatik El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
where_to_voteSaha
Sağlık
Üretim / İmalat
Zebra'nın iç mekanlar için geliştirmiş olduğu TC52 WLAN EL Terminali üstün kurumsal dokunmatik el bilgisayarıdır, iç mekanlarda kesintisiz kullanıcı deneyimi yaşatırken muazzam bir verimlilik ve performans artışı sağlar.
Ürün Kodu
TC52
En
2.9 inch / 75.5 mm
Boy
0.73 inch / 18.6 mm
Derinlik
6.1 inch / 155 mm
Ağırlık
249 g pil ile
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli,, 2.2 GHz
RAM / ROM
4GB RAM/32GB Flaş
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
4.7
Barkod Okuma
1D / 2D /
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile 50°C arası (%5 ile %95 arası yoğuşmasız)
Saklama Sıcaklığı
-40°F to 158°F/-40°C to 70°C
Nem
%5 ile %85 arası yoğuşmasız

İÇ MEKANLAR İÇİN EN ÜSTÜN VE SAĞLAM KURUMSAL DOKUNMATİK EL TERMİNALİ

Sağlam Zebra TC52 Android Dokunmatik El Terminali, oldukça başarılı olan TC51’e yeni bir platform ve yeni yetenekler eklenerek, iç mekanlardaki çalışanlara en üstün kurumsal el terminali ve dokunmatik bilgisayarı sunmak üzere geliştirildi. Çalışanlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, personelin etkinliğini arttırmak ve müşteri hizmetlerinde en üst seviyeyi sunmak için ihtiyaç duydukları tüm özellikleri suanrken cihaz yönetimi de her zamankinden daha kolay hale getirildi.

EN ÜSTÜN KULLANICI DENEYİMİ

Zebra TC52 ve TC57, tüm Android özelliklerine sahiptir. Doğrudan güneş ışığında bile barkodları, etiketleri ve belgeleri kolayca yakalayıp okuyabilen ve okunmayı kolaylaştıran 5 inçlik dokunmatik bir ekrana sahiptir. El terminali kullanıcılarının en sık kullandığı uygulama ve özelliklere kolayca erişmesini sağlayan programlanabilir tuşlar ve daha bir çok özelliğe sahiptir.


TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY

Bugünün ve yarının uygulamalarını çalıştıracak maksimum bilgisayar gücü, zengin konumlandırma desteği, güç tasarruflu daha hızlı ve daha güvenilir WiFi bağlantıları; yüksek kaliteli ses; yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar için 13 MP renkli arka kamera, yüz tanıma, video görüşmeleri ve daha fazlasını elde edebileceğiniz 5 MP renkli ön kamera.


Zebra TC 52 ve 57 El Terminali

KATMA DEĞERLİ ÖZELLİKLERDE EN İYİSİ SADECE ZEBRA'DA

Dört yeni Mobility DNA özelliği benzersiz bir değer katar. WorryFree WiFi, güvenilir şekilde üstün WiFi bağlantıları sağlar. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pillerinden verimliliği etkilemeden kolayca kurtulun. LifeGuard Analytics, işletim sistemi güncelleme işlemine çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less