Zebra TC57 Android El Terminali

Zebra TC57 Android El Terminali

Dış Mekanlar İçin En Üstün ve Sağlam Kurumsal Dokunmatik El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
where_to_voteSaha
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Sağlam Zebra TC57 Android Dokunmatik El Terminali, oldukça başarılı olan Zebra TC56’ya yeni bir platform ve yeni yetenekler eklenerek, dış mekanlarda en üstün kurumsal sınıf dokunmatik el terminalini sunmak üzere geliştirildi. Zebra TC57 el terminali ile çalışanlarınız, verimliliği en üst düzeye çıkarmak, personelin etkinliğini arttırmak ve müşteri hizmetlerinde en üst seviyeyi sunmak için ihtiyaç duydukları tüm özellikleri elde eder. Komple hücresel ağ esnekliği, dünyanın her yerindeki çalışanlar için en hızlı bağlantıları sağlar. Ayrıca cihaz yönetimi de hiç olmadığı kadar kolay hale getirilmiştir.
Ürün Kodu
TC57
En
2.9 inch / 75.5 mm
Boy
0.73 inch / 18.6 mm
Derinlik
6.1 inch / 155 mm
Ağırlık
249 g pil ile
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli,, 2.2 GHz
RAM / ROM
4GB RAM/32GB Flaş
İletişim Türü
WİFİ + BT + GSM
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
4.7
Barkod Okuma
1D / 2D /
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile 50°C arası (%5 ile %95 arası yoğuşmasız)
Saklama Sıcaklığı
-40°F to 158°F/-40°C to 70°C
Nem
%5 ile %85 arası yoğuşmasız

EN ÜSTÜN KULLANICI DENEYİMİ

Zebra TC52 ve TC57, tüm Android özelliklerine sahiptir. Doğrudan güneş ışığında bile barkodları, etiketleri ve belgeleri kolayca yakalayıp okuyabilen ve okunmayı kolaylaştıran 5 inçlik dokunmatik bir ekrana sahiptir. El terminali kullanıcılarının en sık kullandığı uygulama ve özelliklere kolayca erişmesini sağlayan programlanabilir tuşlar ve daha bir çok özelliğe sahiptir.


TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY

Bugünün ve yarının uygulamalarını çalıştıracak maksimum bilgisayar gücü, zengin konumlandırma desteği, güç tasarruflu daha hızlı ve daha güvenilir WiFi bağlantıları; yüksek kaliteli ses; yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar için 13 MP renkli arka kamera, yüz tanıma, video görüşmeleri ve daha fazlasını elde edebileceğiniz 5 MP renkli ön kamera.


Zebra TC 52 ve 57 El Terminali

KATMA DEĞERLİ ÖZELLİKLERDE EN İYİSİ SADECE ZEBRA'DA

Dört yeni Mobility DNA özelliği benzersiz bir değer katar. WorryFree WiFi, güvenilir şekilde üstün WiFi bağlantıları sağlar. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pillerinden verimliliği etkilemeden kolayca kurtulun. LifeGuard Analytics, işletim sistemi güncelleme işlemine çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less