Zebra Workabout Pro 4 El Terminali

Zebra Workabout Pro 4 El Terminali

Personel ve İş Verimliliğini Artırın, Hataları Azaltın

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Bugünün bütün ihtiyaçlarını karşılamak için donatılmış, yarının ihtiyaçlarına uyarlanabilir biçimde geliştirilmiş mobil bilgisayar.
Ürün Kodu
Workabout Pro 4
En
Uzun: 2.95 inch / 75/100 mm
Kısa: 2.95 inch / 3.94 inch - 75/100 mm
Boy
Uzun: 1.22 inch / 1.65 inch - 31/42 mm
Kısa: 1.22 inch / 1.65 inch - 31/42 mm
Derinlik
Uzun: 8.78 inch / 223 mm
Kısa: 7.87 inch / 200 mm
Ağırlık
Kısa: 16.2 oz / 4361 g
Uzun: 18.6 oz.
İşletim Sistemi
Windows Microsoft® Windows® Tümleşik CE6.0
Microsoft® Windows® Tümleşik El Tipi 6.5
İşlemci
Sitara™ AM37x ARM Cortex™ -A8 1GHz işlemci
RAM / ROM
512 MB RAM / 4 GB Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP65
Ekran Boyutu
3.7
Barkod Okuma
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-20 ° C ila +50 ° C (-4 ° F ila + 122 ° F)
Saklama Sıcaklığı
-40 ° C ila +60 ° C (-40 ° F ila + 140 ° F)
Nem
% 5 -% 95, yoğuşmasız

BUGÜNKÜ İŞ İHTİYAÇLARINIZI YARININ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK UYARLANABİLİRLİK ÖZELLİĞİYLE KARŞILAYIN

Workabout Pro 4 ile, personelinize her daim değişen iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde sürekli gelişip evrilebilecek bir mobil bilgisayar verin. Bu cihazın etkileyici modülerliği şu anda ihtiyacınız olan özellikleri satın alarak, hayal edebileceğiniz hemen her özelliği kolaylıkla ve doğrudan doğruya kendi tesisinizde eklemenize olanak verir.
Wi-Fi ile başlayıp WWAN ekleyin. Tarama motorlarını değiştirerek yeni türde barkodları destekleyin. Sesli toplama uygulamaları için destek ve hemen her türde RFID etiketi ekleyin. Çeşitli dikey pazarların son derece özel ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok kullanıma hazır modül bulunmaktadır. Workabout markası 20 yılı aşkın süredir firmalara hizmet verdiğinden, kendini kanıtlamış Workabout Pro 4'ü güvenle tercih edebilirsiniz.

Workabout Pro 4 El Terminali

ÜSTÜN UYGULAMA PERFORMANSIYLA VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

Önceki neslin Flaşının üç katı, RAM'inin iki katı ve işleme hızının da neredeyse iki katıyla, tüm uygulamalarda olağanüstü performans elde edersiniz.


OLAĞANÜSTÜ KULLANIM ÖMRÜ VE DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ İÇİN ETKİLEYİCİ MODÜLERLİK

Modüler tasarım ilkelerine dayanarak üretilen Workabout Pro, bugün ihtiyacınız olan özellikleri seçmenize, gelecekte de yalnızca modülleri değiştirmek suretiyle neredeyse bütün temel özellikleri yükseltmenize olanak verir. Yeni bir tarama motoru; kamera; LF, HF veya UHF RFID'in yanı sıra Wi-Fi, GSM ve GPS, ayrıca iş ortaklarımız vasıtasıyla edinebileceğiniz çeşitli başka opsiyonlar ekleyebilirsiniz.


EN HIZLI KABLOSUZ BAĞLANTILAR

Personeliniz ister Wi-Fi ya da hücresel kablosuz ağ kullanıyor olsun, 802.11a/b/g/n ve HSPA+ desteğiyle, mümkün olan en yüksek hızlara erişebileceklerinden emin olabilir.

PERSONEL VERİMLİLİĞİ, HATASIZLIĞI VE MÜŞTERİ HİZMETİNİ ARTIRIN

İçerideki ve dışarıdaki mobil personelin tümünün tek bir ortak noktası vardır: maksimum verimlilik elde etmek için ticari bilgilere mobil erişime ihtiyaç duyarlar. İş ihtiyaçları sürekli değiştiği ve mobil teknolojiler de sürekli gelişip evrildiği için, bunlara ayak uydurabilecek bir mobil bilgisayar bulmak zor bir iştir. Workabout Pro 4 bugün olduğu gibi yarın da ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliğe sahip mobil el terminalidir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less