Zebra WT41N0 Giyilebilir El Terminali

Zebra WT41N0 Giyilebilir El Terminali

Zorlu İmalat ve Depo Ortamları İçin Geliştirilmiş Ellerin Serbest Çalışmasını Sağlayan Dayanıklı Giyilebilir El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
Üretim / İmalat
Düzenlenmiş depo ve paket idare işlevleri için ses uyumluluğu yoluyla maksimum hatasız verimlilik, işletme verimliliği ve hatasızlığı elde edin.
Ürün Kodu
WT41N0
En
93 mm
Boy
26 mm
Derinlik
142 mm
Ağırlık
Standart Pilli Terminal: 320.3 g (238.1 g + 82.2 g)
Ekstra Güçlü Pilli Terminal: 369.8 g (238.1 g + 131.7 g)
Tutucu: 70.9 g (kayışlar ve yastık dahil)
İşletim Sistemi
Windows Embedded Compact CE 7.0
İşlemci
1GHz'de Çift Çekirdekli OMAP 4
RAM / ROM
1 GB RAM; 2 GB Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP54
Ekran Boyutu
2.8
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-20°C ile 50°C arası
-30°C* ile 50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile 70°C arası
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

YENİ NESİL DAYANIKLI GİYİLEBİLİR SES VE VERİ ÖZELLİKLİ MOBİL BİLGİSAYARLAR

Çok kanal desteğinin yol açtığı paket hacmindeki büyük artış ve en iyi müşteri hizmetine yönelik taleplerin yanı sıra, takip edilebilme özelliğine ilişkin artan yönetmeliklerle birlikte, deponuz veya dağıtım merkeziniz içerisinde daha fazla ürün bulundurmanız ve bu ürünler hakkında hiç olmadığı kadar çok bilgi yakalamanız gerekmektedir.

Personelinizin kollarında WT41N0 Giyilebilir Terminal Serisiyle birlikte, bunu yapabilirsiniz.

Bu dayanıklı cihazlar, düzenlenmiş depo ve paket idare işlevleri için ses uyumluluğu yoluyla maksimum hatasız verimlilik, işletme verimliliği ve hatasızlığı elde etmenizi mümkün kılar.

Eksiksiz bir aksesuar yelpazesi, bu yatırımı geleceğe hazırlayıp koruduğundan, bu bele veya bileğe takılan cihazın işlevlerini kordonsuz yazıcılar ve daha fazlasıyla kolaylıkla artırmanıza olanak verir.

Zebra WT41N0 giyilebilir terminal

ÜSTÜN UYGULAMA PERFORMANSI

WT41N0, çift çekirdekli işlemci ve iki işlemciden birden faydalanan bir işletim sistemiyle — Windows Embedded Compact 7 — sınıfındaki en güçlü cihazdır.

Bu giyilebilir mobil cihaz, 2 GB Flaş bellek ve 802.11a/b/g/n kablosuz LAN desteğiyle birleştiğinde, şimşek hızında sürekli uygulama performansı ve güvenilirlik sunmak için gereken işlem gücünü ve ağ verimini sağlar.

GÜÇLÜ SES İŞLEVİ

Yeni bir dahili mikrofon, kulaklıksız olarak bas-konuş (PTT) aramalara ve sesli uygulamalara olanak verdiğinden, maliyetleri azaltmaya yardımcı olur.

Aynı anda birden çok ses kaynağı destekleme özelliği, işlevselliği önemli oranda geliştirir.

Ayrıca WT41N0 VOW ile, ses tanıma özelliği ve metinden sese motorlarını destekleyen son derece pratik ve kullanımı kolay sesli uygulamalar oluşturun.

ÇETİN ORTAMLAR İÇİN HAZIR

Bir düşme ve yuvarlanma testinin yanı sıra, IP dereceli muhafaza da gerçek bir iç rahatlığı sağlar - personel WT41N0'i düşürse, çarpsa, hatta üzerine sıvı dökse dahi, güvenilir çalışma elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Paslanmaz çelik konnektörler de arka panelde geliştirilmiş bir kaplamayla birleşerek çürümeyi ortadan kaldırır ve aksesuar bağlantı noktalarında dayanıklılığı artırır.

Bunun sonucunda üstün hizmet süresi, hızlı bir yatırım geri dönüşü ve düşük bir toplam sahip olma maliyeti elde edersiniz.


YENİ NESİL ELLERİ SERBEST BIRAKAN SES VE VERİ

WT41N0 ile, personel ellerini ve gözlerini çalıştıkları materyalin üzerinde tutabilir ve kağıt işleriyle ya da el tipi mobil cihazlarla vakit kaybedilmez.

Yalnızca metin, yalnızca ses ve metin-ses kombinasyonu uygulamaları destekleyen WT41N0, deponuzda veya dağıtım merkezinde kullanılan farklı türde uygulamalar için birden çok donanım sistemi satın alma ve desteklemeye bağlı maliyetleri ve zahmeti ortadan kaldırır.

Buna parmağa takılan bir yüzük tipi tarayıcıyı da eklediğinizde, personel kolaylıkla 1 ve 2 boyutlu barkodları yakalayabilir, tam bir takip edilebilme özelliği için söz konusu ürünün izlediği yolu belgelendirebilir ve doğru ürünlerin doğru siparişlerde yer almasını sağlar.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less