Zebra MC3300x Android El Terminali

Zebra MC3300x Android El Terminali

ÜSTÜN ÇOK YÖNLÜ, HAFİF AMA DAYANIKLI, TUŞ TABANLI DOKUNMATİK ANDROID EL TERMİNALİ

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
where_to_voteSaha
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Üstün başarılı tuş takımlı/dokunmatik MC3000 bilgisayar yelpazemizde yeni nesil; günümüzün istek üzerine ve e-ticaret ekonomisinin artan ihtiyaçlarını karşılayan yeni özellikler taşıyor. Kanıtlanmış özel ergonomik tasarıma sahip olun ve: Android 10; daha dayanıklı tasarım; çok hızlı uygulama performansı sunan gelişmiş SD660 platform; üç vardiya boyunca güç sunan %35 daha yüksek kapasiteli pil; daha hızlı WiFi ve Bluetooth menzili ve hızı ve daha fazlası.
Ürün Kodu
MC3300x
En
74,7 mm
Boy
202,2 mm
Derinlik
34,5 mm
Ağırlık
375 g
İşletim Sistemi
Android Android GSM ve diğer hizmetler üzerinden kontrol için, Zebra'nın Sınırlı Moduna sahip Android 10; Androidin yeni sürümlerini destekler
İşlemci
Qualcomm SnapdragonTM 660 octa-core, 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB/32 GB Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT + GSM
IP Standardı
IP64
Ekran Boyutu
4
Barkod Okuma
1D / 1D Uzun Mesafe / 2D / 2D Uzun Mesafe
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-20° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°F ile 158°F/-40°C ile 70°C arası
Nem
%5 ile %95 arası bağıl nem (yoğuşmasız)

YENİLİĞİN GELİŞİMİ

Üstün başarılı tuş takımlı/dokunmatik MC3000 bilgisayar yelpazemizde yeni nesil; günümüzün istek üzerine ve e-ticaret ekonomisinin artan ihtiyaçlarını karşılayan yeni özellikler taşıyor. Zebra'nın en yeni, en güçlü ve güvenli Android mimarisine sahip kendini ispatlamış özel ergonomik tasarıma, depo raflarınızın üstündeki barkodları kolaylıkla yakalayan artırılmış barkod okuma seçeneğine ve üç vardiyaya kadar güç sağlayan %35 daha geniş kapasiteli pile sahip olun. Düşme, yuvarlanma ve sızdırmazlık konusunda yüksek güvenilirlik sunan tüm dayanıklılık özellikleri. Çalışanlarınıza parlak dokunmatik ekran, çoklu tuş takımı seçenekleri ve dört form faktörü seçeneğine sahip bir cihaz vererek veri yakalama işlemlerini her zamankinden daha kolay hale getirin. Tesisinizdeki üretim alanından depoya kadar MC3300x ile personel üretkenliğini ve verimliliğini artırın.

Tüm ses ve veri uygulamalarında üstün performans
Sınıfındaki en güçlü işlemci ve bellek sayesinde bugünün ve yarının en zorlayıcı uygulamalarını çalıştırın: her model ultra güçlü 2.2 GHz sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM/32 GB Flaş sunuyor.
Sınıfında lider 7000 mAh pil ile üç vardiya boyunca güç sağlar
Yeni 7000 mAh ekstra güçlü kapasiteye sahip pil tüm MC3300x cihazlarında standarttır. Daha güçlü bataryalar ile pil değiştirme azalır ve pil yönetimi kolaylaşır, daha az pil satın alım ve yönetimi sayesinde daha küçük hacimli pil havuzunuz olur, böylece kurulumlarınızda zaman ve paradan tasarruf edersiniz.
Daha az güç ile maksimum WiFi menzili ve hızı
2x2 Çoklu Kullanıcı Çoklu Girdi Çoklu Çıktı (MU-MIMO) teknolojisi hüzmeleme tespiti, WiFi ağ kapasitesi, hızı ve menzilini artırarak erişim noktalarının aynı anda birçok cihazla iletişim kurmasını sağlar. İşlem mobil cihazdan erişim noktasına kaydırılarak pil ömrü artırıldı.
Mükemmel kombinasyon: geniş dokunmatik ekran ve tuş takımı
Uygulamanız ister dokunma özelliği, ister fiziksel tuş takımı girişi gerektirsin, ikisi de elinizin altında. Uygulamanız tüm ekranı kullanabilirken, fiziksel tuş takımı çalışanlarınıza bugün yaşadıkları deneyimin aynısını sunar. Ayrıca, dokunmatik ekran, pratik dokunmaya dayalı arayüzlere geçmenin yolunu açar. Üç farklı opsiyonu (alfanümerik, nümerik ve fonksiyonel nümerik) ile veri giriş gereksinimlerinize uygun tuş takımını seçin.
Daha dayanıklı ve gün boyu kullanıma hazır
Çalışma sıcaklığı aralığında 1,8 m artırılmış düşmeye dayanıklılık özelliği, üç kat artırılmış yuvarlanma özelliği (3.000 kez 3,3 ft/1 m) ve yeni eklenen IP64 toz geçirmez muhafaza sayesinde operasyonlarınız güvenilir ve içiniz rahat olur. Dokunmatik panel ve okuma ekranında kullanılan Corning® Gorilla® Glass sayesinde yatırımınız standart eskime ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır.

Zebra MC3300x Android El Terminali

MC3300X: DAHA GÜÇLÜ, DAHA DAYANIKLI VE VERİMLİLİĞİ ARTIRAN DAHA FAZLA ARACA SAHİP.

Daha az güç ile iki kat fazla hız ve dört kat fazla menzil sunan Bluetooth 5.0
2 Mbps'ye kadar artan hızıyla yüzük barkod okuyucular, yazıcılar ve kulaklıklar gibi Bluetooth çevre birimlerinin performansını artırın. Sonuç? Daha kısa uygulama cevap süresi, daha yüksek baskı hızı ve daha iyi ses kalitesi. Ayrıca Bluetooth Düşük Enerji sayesinde güç tüketimini azaldığı için pil kullanım süresi daha uzundur.
Dört model ile her çalışan için konforlu barkod okuma
Barkod okutma ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan modeli seçin: yoğun tarama gerektiren görevler için tabanca tetik yeri, geniş el pozisyonlarında okutma konforu için döner başlık, günlük standart ve uzun mesafe okutma için 0° isabetli nişancı ve standart okutmaya olağanüstü ergonomi getiren 45° isabetli nişancı.
Kolay ve anında eşleştirme sağlayan dahili NFC
Personeliniz hızlı bir dokunuşla MC3300x'i Zebra'nın yüzük barkod okuyucu, mobil yazıcı, Bluetooth kulaklık çevre birim ailesiyle eşleştirebilir; eşleştirme imkanlarınız sınırsızdır.
Benzersiz ergonomi
Zebra'nın ödüllü tasarım ekibi yine başardı: dengeli ergonomiye sahip MC3300x en yoğun barkod okumaların yapıldığı günlerde bile gün boyu konfor sunuyor.
Geniş barkod okuma opsiyonları
Kısa, orta ve uzun menzilli 1 ve 2 Boyutlu barkod okuma - SE4850 tarama motoru hepsini yapar. Çalışanlar uzun menzili sayesinde elindeki barkodları 3 inç/7,62 cm mesafesi kadar yakından ve deponuzun en üst raflarındaki barkodları 70 ft./21,4 m mesafeden okutabilir. Sektör lideri görüş alanı ile en geniş barkodları yakın mesafeden yakalayın. Standart menzilli 1/2 Boyutlu SE4770, barkodları 24 inç/60 cm mesafeden yakalar ve daha büyük ‘etkili nokta’ sayesinde barkod okuma göster ve okut kolaylığında gerçekleşir. SE965 1 boyutlu barkod okumada sınıfının en iyisidir ve 16 ft./4,9 m mesafeye kadar barkodları yakalar. Hangi barkod okuyucuyu seçerseniz seçin, MC3300x kirli, çizik, kötü basılmış ve streç film altında olsalar bile tüm barkodları yakalar.
Okutma tuşuna tek basışla çok sayıda barkodu yakalayın
Tek bir ürün üzerindeki bir veya daha fazla etikette yer alan birden fazla barkodu okutmanız mı gerekiyor? MC3300x bunu kolayca halleder. Çalışanlar çok sayıda etiket arasından doğru barkodların hepsini tetiğe tek bir basışla kolayca yakalar. Veriler uygun şekilde biçimlendirilir ve uygulamalarınızdaki doğru alanlara doğru sırada gönderilir; böylece çalışanların diğer barkodları kapatması gerekmez.
İş süreçlerinizi kolaylaştırmak için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar çekin
Opsiyonel 13 MP renkli arka kamera durum kanıtı, uygunluk kanıtı ve daha fazlasını belgelemek için fotoğraf ve video çekmeyi kolaylaştırır
Android için ömür boyu güvenlik koruması
AndroidTM için LifeGuardTM sayesinde, MC3300x mobil bilgisayar kullanıldıkları her gün güvende tutmak için gerekli güncellemelere, işletim sistemi güncelleme sürecinin uçtan uca kolay kontrolüne ve Android'in sonraki sürümü için dahili desteğe sahip olursunuz.
Katma değerli 17'den fazla araç sayesinde personel verimliliği artar, cihaz yönetimi kolaylaşır ve cihaz performansı yükselir
DataWedge ile kutudan çıktığı anda barkod yakalamaya ve uygulamalarınıza göndermeye başlayın. Cihaz Takipçisi ile kayıp cihazlarınızı kolayca bulun. Enterprise Home Screen ile cihazların sadece iş amaçlı kullanılmasını sağlayın. Bir barkodu okutarak veya bir NFC etiketine dokunarak ister birkaç ister binlerce cihazı anında hazırlayın. WorryFree WiFi ile WLAN performansını bir üst düzeye taşıyın. Temel bas-konuş özellikli Push-to-Talk (PTT) Express ve gelişmiş PTT özellikli Workforce Connect™ PTT Pro; kolay başlatılabilir bir abonelik hizmeti. MC3300x cihazınızı kullanımı kolay arayüze sahip Workforce Connect Voice ile tam donanımlı bir PBX ahizeye dönüştürün.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less