Zebra RS5100 Yüzük Tipi Barkod Okuyucu

Zebra RS5100 Yüzük Tipi Barkod Okuyucu

HER ZAMAN HER YERDE YANINIZDA, HAFİF VE GÜÇLÜ YÜZÜK TİPİ BARKOD OKUYUCU

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
where_to_voteSaha
Sağlık
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Zebra RS5100, hem müşteriye yönelik alanlarda, perakende işlemlerinde hem de depo ve dağıtım merkezlerinde kullanabileceğiniz yeni nesil bir yüzük tipi barkod okuyucu olma özelliğiyle rakiplerinin çok ilerisinde yer alıyor. Çok hafif ve müşterilerinizin farkedemeyeceği kadar kompakt ve küçük. Her personele konfor sunacak bir takma seçeneği de mevcut. Sınıfının en iyisi barkod okuma özelliği sayesinde hemen her barkodu anında yakalar. Güçlü tasarımıyla rakiplerini geride bırakır. Ve birçok özelliği, rakipsiz çok yönlülük ve esneklik sağlar.
Ürün Kodu
RS5100
En
61 mm
Boy
21 mm
Derinlik
28 mm
Ağırlık
70 g
IP Standardı
IP65
Barkod Okuma
1D / 2D /
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
Standart pil ile 32° F - 122° F arası/0° C - 50° arası Uzun dayanan pil ile -4° F - 122° F arası/-20° C - 50° arası
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 60° C arası (pil dahil) -40° C ile 70° C arası (pil hariç)
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmasız

'HER YERE TAŞINABİLEN' TEK PARMAK İLE KULLANILAN, HAFİF VE GÜÇLÜ YÜZÜK TİPİ BARKOD OKUYUCU

Yüzük Tipi Barkod Okuyucular, eller serbest okuma özelliği sayesinde personelinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Günümüz personeli giyilebilir cihazlardan yüksek beklentilere sahip. Maksimum konfor sağlayan minimum hacme ve neredeyse hiçbir eğitim gerekmeyen kullanım kolaylığına sahip, ayrıca her barkodda göster ve okut kolaylığı sağlayan modern bir tasarım bekliyorlar. İşletmeniz, depo gibi müşteriye dönük alanlar için esnek bir tasarıma, düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ile uzun bir kullanım ömrü sağlayan sağlam bir tasarıma, ortamınızın ihtiyaçlarına uygun okutma seçeneklerine ek olarak, zaman ve maliyet kayıplarını azaltan arka oda aksesuarlarına ihtiyaç duyar. Zebra RS5100 ile hepsine sahip olabilirsiniz. Tesisinize uygun, son derece hafif ama sağlam bir endüstriyel tasarım. Zebra’nın rakipsiz okuma performansı sunan gelişmiş okuma motorları Ve kullanım kolaylığını ve yönetilebilirliği yeni bir seviyeye taşıyan özellikler.

Tek parmakla kullanılan RS5100, dayanıklı Bluetooth yüzük tipi barkod okuyucu sınıfına yeni bir standart getiriyor. Personel hafiflik konforuna, maksimum kullanım kolaylığına ve her barkodda doğrult ve tetiğe bas şeklinde güvenli okutma imkanına sahip olur. RS5100'ün sağlam tasarımı, depo ve üretim yeri gibi endüstriyel ortamlar için yapılmıştır, modern tasarımı ve küçük hacmi ise onu müşteriye yönelik alanlar için aynı derecede uygun hale getirir. Ayrıca, yönetim süresini ve maliyetini azaltan arka oda aksesuarlarını ve farklı ihtiyaçları karşılamak için uzun ömürlü, sektör lideri barkod okutma seçeneklerine de sahip olursunuz.

Zebra rs5100 Bluetooth yüzük barkod okuyucu

ÜSTÜN KONFOR SUNAN ÜSTÜN ERGONOMİ

Sadece 56,70 gr ağırlığında ve 32,7 cm3 boyutunda, neredeyse yok gibi. Parmağınıza, elinizin üstüne veya belinize takabilirsiniz. Tek taraflı tetik modeli eldivenlerle uyumludur; çift tetik modeli, çalışanların ellerini kolayca değiştirmesini sağlar. Ve her iki modelde üste monte edilmiş tetik, RS5100'ün sıfıra yakın bir çıkıntı ile parmağın kenarına dönme imkanı sunuyor.


SEKTÖR LİDERİ SAĞLAM TASARIM

Düşme, yuvarlanma dayanıklılık ve IP muhafaza özelliklerine sahip sınıfının en iyisi sağlam tasarıma sahip olursunuz; böylece düşmelere, çarpmalara, toza ve hatta tazyikli suya rağmen güvenle çalışmaya devam edersiniz. Uzun ömürlü tetik, milyonlarca kez kullanılır. Ve RS5100, beton zeminde kullanımla ilgili yaygın bir sorun olan yüksek seviyede elektrostatik deşarja dayanıklı üretilmiştir.


SINIFININ EN İYİSİ BARKOD OKUMA

İki okuma motoru seçeneği, okuma ve hedefleyici gereksinimlerinize en uygun görüntüleyiciyi (LED veya lazer) seçmenizi sağlar. PRZM Akıllı Görüntüleme (megapiksel sensör ve üstün algoritmalar) sayesinde, iki görüntüleyici motor seçeneği de zarar görmüş, kirli ve kötü basılmış 1 ve 2 boyutlu barkodları ve büyük barkodları ilk seferde kolayca okuyan geniş bir görüş alanına sahiptir.

ÜSTÜN ERGONOMİ, KULLANIM KOLAYLIĞI VE UYGULAMA ESNEKLİĞİ

Küçük boyut ve büyük konfor

Sadece 56.70 gr ağırlığında ve 32.7 cm3 boyutundaki, küçük, hafif RS5100 özel olarak küçük tasarlanmıştır; hafifliğiyle gün boyu konfor sağlar.

Birçok takma tarzıyla esnek eller serbest barkod okutma

Bluetooth sayesinde, personelin kablolarla uğraşması gerekmez ve portatif ana cihazlar kılıfında bile kullanılabilir. Personel istediği takma tarzını seçebilir; elin herhangi bir parmağında veya tersinde ya da belde.1

SINIFININ EN İYİSİ BARKOD OKUMA PERFORMANSI

PRZM Akıllı Görüntüleme (megapiksel sensör ve Zebra’nın üstün algoritmaları) sayesinde iki okutma motoru seçeneği de zarar görmüş, kirli ve kötü basılmış 1 ve 2 boyutlu barkodları neredeyse anında okutmayı sağlar.
Yüksek kapasiteli ShareCradles, 20 adet RS5100 yüzük tipi barkod okuyucuyu veya 40 adet RS5100 pili şarj edebilir, böylece arka oda maliyetini ve yönetim zamanını ekonomik bir şekilde azaltır. Örneğin, 100 adet barkod okuyucu şarj etmek için 100 USB şarj kablosu yerine, sadece 5 adet yüksek kapasiteli RS5100 ShareCradles kullanın.

Zebra RS5100
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less