Zebra VC70N0 Araç Terminali

Zebra VC70N0 Araç Terminali

Depo Yönetiminde Performansı Yeni Bir Düzeye Taşıyın, Yüksek Verimliliğe Ulaşın

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Windows işletim sistemine sahip Zebra VC70N0 Araç Terminali, malzeme aktarma araçlarınız için doğru büyüklükteki bir tasarımla, operatörlerin verimliliğini artırmak ve hatalardan kurtulmak için ihtiyaç duydukları bütün bilgileri sunar.
Ürün Kodu
VC70N0
En
8.9 inch / 225.4 mm
Boy
2.4 inch / 60 mm
Derinlik
11.5 inch / 291 mm
Ağırlık
9.d lbs / 4.3 kg
İşletim Sistemi
Windows Windows Embedded Compact 7 (WEC 7)
İşlemci
TI OMAP 4430, 1GHz'de Çift Çekirdekli
RAM / ROM
16 GB RAM, 2 GB Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP66
Ekran Boyutu
10.4
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-30° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 70° C arası
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmasız (standart versiyon) %5 ile %95 arası yoğuşmalı (içten ısıtmalı dondurucu versiyonu)

EN ZORLU DEPO ORTAMLARINDA DAHİ YENİ VERİM VE VERİMLİLİK DÜZEYLERİNE ULAŞIN

VC70N0, tüm malzeme idare araçlarınız için doğru büyüklükteki cihazdır. Kompakt tasarımı görünürlüğü ve güvenliği artırırken, operatörlerin hemen her aydınlatma koşulunda verimliliği ve hatasızlığı artırmak için ihtiyaç duydukları yüksek çözünürlüklü bir ekran sunmaya devam eder.
Güçlü VC70N0, geleneksel Telnet'ten modern tarayıcı tabanlı zengin grafikli uygulamalara kadar her türlü uygulamayı desteklemekte olup, alma, saklama, takviye, toplama, paketleme ve göndermeyi içerir. Maksimum verimlilik elde etmek için gereken opsiyonları ekleme esnekliğine sahip olursunuz; kordonlu veya kordonsuz barkod tarayıcılar, klavyeler ve çeşitli ses özellikleri buna dahildir.

Zebra vc70n0 Araç Terminali

TÜM MALZEME İDARE ARAÇLARINIZ İÇİN DOĞRU BÜYÜKLÜKTEDİR

Kompakt tasarımı operatör görünürlüğü ve güvenliğini artırırken, operatörlerin verimliliği ve hatasızlığı artırmak için ihtiyaç duydukları bilgileri görüntülemek için bolca yeri olan büyük bir ekran sunar.


YÜKSEK HIZLI Wİ-Fİ KABLOSUZ BAĞLANTI

802.11a/b/g/n, üstün uygulama performansı için günümüzün mevcut en hızlı WLAN bağlantılarını desteklemenin yanı sıra, hemen her WLAN'la kolaylıkla entegre edilir.


ZENGİN GRAFİKLİ UYGULAMALARI DESTEKLEMEK İÇİN İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ GÜÇ

Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2GB Flaş bellek ve 32 GB'a kadar destekleyen, kullanıcı tarafından erişilebilir SD kart yuvası zorlu uygulamaların yanı sıra, Zebra Technologies RhoMobile Süitiyle oluşturulan işletim sisteminden bağımsız uygulamalar için de sınıfının en iyi performansını sunar.

ULTRA SAĞLAM ARACA MONTE MOBİL BİLGİSAYAR

Deponuz imalat veya dağıtım operasyonlarınızın kalbidir. Malzemelerin bu merkeze gelirken, burada taşınırken ve buradan çıkarken yavaş hareket etmesi ve hatalar, ürün kalitesini, siparişlerde hatasızlığı ve sipariş teslim sürelerini tehdit ederken, maliyetleri artırır ve müşteri hizmet düzeylerini düşürür. Operatörlere malzeme idare araçlarında verimliliği artıracak ve her işi hatasız yapacakları şekilde yardımcı olmaya ne dersiniz? VC70N0 ile, bunu yapabilirsiniz. Dayanıklı VC70N0, depolarınızdaki araçların hayati taleplerine karşılık vermek üzere geliştirilmiş olup, operatörlerin hatasızlığı ve verimliliği bir üst düzeye taşımak için gereken gerçek zamanlı bilgilere erişmelerine olanak verir. Şimdi artık her ürün, deponun raflarına kaldırılırken, üretim bandına gönderilmek ya da bir sipariş gerçekleştirmek için toplanırken, paketlenir ve gönderilirken hızla barkodunun taranmasıyla ürünlerin her hareketi kontrol edilebilir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less