Saha Operasyonları Çözümleri

Müşterileri Kesintisiz Hizmetle Tanıştırın

Müşteri beklentileri hiç olmadığı kadar yüksek. Neyse ki, sahada kesintisiz hizmet sunma uzmanlık alanımız. Zebra'nın pazar lideri çözümleri ve ürünleri, servis temsilcilerinin iş arkadaşları, müşteriler, yönetim ve tedarik zinciri boyunca müşteri memnuniyeti sağlamak için kullandıkları araçlarla bağlantılı kalmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetinin etkileşim başına daha düşük bir maliyetle arttırılmasını sağlar.

Teslim Sözünüzü Tutun

Geç veya hatalı teslimler müşterilerin kaçmasına neden olur. Zebra'nın mobil bilgisayarları, hatasız envanter sayımları, raf kullanımı ve teslim belgeleri ile teslimlerin hatasız ve zamanında olduğundan ve beklentileri karşıladığından emin olur.

Doğrudan Mağazaya Teslim

Saha çalışanlarının satış öncesi, satış, rutin muhasebe faaliyetlerini gerçekleştirmelerine ve müşterilerle daha etkili iletişim kurmalarına olanak verin.

Zebra Saha Operasyonları çözümleri

Zebra Alan çözümleri

Teslim ve Toplama Belgesi

Mobil bilgisayarlar ve yazıcılar toplama ve teslim sırasında gözetim zincirine hatasız bir şekilde uymayı sağlar.
Bir lojistik şirketi olarak faturalarınızın ödenmesi için belgelerin tam olması gerektiğini ve işin devamının müşteri memnuniyetine bağlı olduğunun farkındasınız. Zebra çözümleri bunların ikisini de yapmanıza olanak tanır: teslim belgesi ve ambalaj durumu için fotoğraf çekme ve nerede olurlarsa olsunlar müşterilere varlıkları konusunda tam izlenebilirlik sunma.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less