Zebra VC8300 Araç Terminali

Zebra VC8300 Araç Terminali

En Gelişmiş Ultra Sağlam Tasarım

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
Üretim / İmalat
Android işletim sistemine sahip olan Zebra VC8300 Araç Terminali lojistik, depo yönetim ve üretim alanları için üretilmiştir.
Ürün Kodu
VC8300
En
10,87 inch / 276 mm
Boy
3,54 inch / 90 mm
Derinlik
9,37 inch / 238 mm
Ağırlık
8,2 lbs/3,7 kg
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdrago 660 octa-core 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB RAM/32 GB Flash pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
Ekran Boyutu
4.3
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
22° F ile 122° F/-30° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° F ile 140° F / -40° C ile 60° C arası
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmalı

ZEBRA VC8300 ARAÇ BİLGİSAYARI ve TERMİNALİ

Windows tabanlı araca monte bilgisayarlarınız kullanım ömrünün sonuna yaklaşırken ve Windows tabanlı mobil cihazlar için destek sona ererken, AndroidTMe geçmeye hazırsınız. Geçişinizi kolaylaştıran ve cihaz yönetimini basit, kolay ve ekonomik hale getiren sağlam bir cihaza ihtiyacınız var. Bugünkü 'yeşil ekran' uygulamalarınızı destekleyen bir klavyeye ve gelecekteki Android uygulamalarını destekleyen bir dokunmatik ekrana ihtiyacınız var. Ve Android işletim sistemi üzerinde kurumsal sınıf bir kontrole ihtiyacınız var. VC8300 ile tümüne sahip olun.

Zebra vc8300 Araç Terminali

NEREDEYSE TÜM DEPOLARLA MÜKEMMEL UYUM

Klavye ve dokunmatik ekran tek bir muhafazaya entegre edildiğinden, en dar alanlara sahip depo araçlarına bile kolayca uyan küçük hacimli bir tasarıma sahip olursunuz. Ve kurulumu daha kolay olamazdı. Bu tek parça cihazı yerine koyduğunuz anda çalışmaya hazırsınız; yeni kablolar veya ayrı klavye gerekmez.


EN GELİŞMİŞ ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ GEÇİŞ KOLAYLIĞI

Ivanti Velocity önceden yüklü ve lisanslıdır, böylece tüm 'yeşil ekran' uygulamalarınızı kutudan çıktığı andan itibaren çalıştırabilirsiniz; kodlama ve arka uç değişikliği gerekmez. Sadece Zebra'nın sunduğu, önceden yüklü bir Mobility DNA uygulaması olan Tam Dokunmatik Terminal Emülasyonu (ATTE) sayesinde, tek bir düğmeye dokunarak anahtar tabanlı uygulamalarınızı interaktif dokunmatik ekranlara dönüştürebilirsiniz.


EN GELİŞMİŞ ULTRA SAĞLAM TASARIM

Ortamlarınız ne kadar zorlu olursa olsun, VC8300 ile güvenilir operasyona sahip olacağınıza güvenebilirsiniz. Toz ve su geçirmez IP66 dereceli muhafazaya, yalıtılmış konnektörlere ve aşırı sıcaklık, şok ve titreşim testlerine sahip olun. Opsiyonel ısıtıcılar, akılı sıcaklık sensörleri ve daha fazlası ile dondurucuda gerçek dondurmaya ve yoğuşmasız çalışmaya sahip olun.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less