Depo & Lojistik Çözümleri

Uçtan Uca, Tedarikten Sevkiyata Tam Bağlantılı Depolar

İster bir üretim deposundan veya dağıtım merkezinden sorumlu olun, isterse de mağaza arka odasındaki envanteri yönetiyor olun, tam bağlantılı olmak ve her an tüm varlıklarınız, çalışanlarınız ve süreçlerinizin izlenebilirliğine sahip olmak entegre, verimli, kârlı ve yasal düzenlemelere uygun bir tedarik zinciri için şarttır. Zebra’nın el terminali, barkod okuma ve baskı çözümleri deponuzun tüm operasyonel alanlarını birbirine bağlayarak size dönüşüm yaratacak kazançları sağlayacak çevikliği verir. Depo alanlarında tercih edilen yüksek endüstriyel Zebra MC92 ve Zebra MC93 serisi el terminalleri ile, 15 metreye uzanan barkod okuma performansıyla hızı ve verimliliği yakalayın. MC93 Android el terminali ile tüm sistemlere entegre olun.


Tedarik, Depolama ve Sevkiyat

Zebra'nın gelişmiş depo çözümleri ile tedarikçilerle izlenebilirliği arttırın, sevk irsaliyelerini uyumlaştırın ve gelen malzemeleri saklama için çabucak ayırın.Verimli toplama, envanter dönüş analizi ve satış kaybını önlemek için ürünlerin doğru konumda olduğundan emin olun. Sevkiyat alanında 7/24 çalışan Zebra ZT600 seri barkod yazıcı ile verimliliği artırın ve sevkiyatlarınız durmasın.

Envanter ve Malzeme Yönetimi

Daha fazla üretkenlik verimlilik ve dönemsel sayım verimliliği için tüm varlıkların güncel durumunu ve konumunu bilin. Hatasızlığı ve verimliliği arttırmak üzere toplama sürecini çok modlu ve sesli toplama teknolojisiyle düzene sokun.

Paketleme ve Hazırlama

Gözlerini işlerinde tutmaları ve üretim hattının çalışmaya devam etmesi için çalışanlarınıza eller serbest bir ortam sağlayın. Hızlı ve verimli teslimat için paketler ve paletlerin doğru araçta ve doğru sırada olduğundan emin olun. Zebra MC33 el terminali ile depunuzun düzenini en hızlı şekilde sağlayın.


Zebra Hızlı Depo çözümleri

Hatasızlığı Artıran Çözümler

Hatasızlığı ve verimliliği arttırmak üzere toplama sürecini çok modlu ve sesli toplama teknolojisiyle düzene sokun. Gözlerini işlerinde tutmaları ve üretim hattının çalışmaya devam etmesi için çalışanlarınıza eller serbest bir ortam sağlayın.Hızlı ve verimli teslimat için paketler ve paletlerin doğru kamyonda ve doğru sırada olduğundan emin olun.

Sevkiyatlarınızı Daha Hızlı Gerçekleştirin

Manuel yükleme doğrulama işlemlerini ortadan kaldırın ve hatasızlık ile optimizasyonu arttırın, bu sayede sevkiyatlarınızı müşterilerinize daha hızlı ve daha doğru ulaştırın.


Okut Onayla ve Yükle

Yükleme alanınız ürünler müşteriye gönderilmeden önceki son temas noktasıdır. Manuel işlemlerinizin çoğunu ortadan kaldırın ve ürünlerin doğru araca doğru sırada yerleştiğinden emin olurken treyler alanını da optimize edin. Zebra'nın analiz yazılımlarıyla birlikte mobil barkod okutma, RFID etiketleri ve okuyucuları ile 3 boyutlu algılama ve kamera teknolojisi size, sorunsuz uygulamayı güvenle sağlamak için gereken sevkiyat bilgileri, treyler atamaları ve alan kullanımını verimli bir şekilde doğrulamak üzere gereksinim duyduğunuz otomasyonu sunar.

Zebra Lojistik çözümleri

Zebra Envanter çözümleri

Süreçleri Düzene Koyun

Palet ve paketlerin doğru treylere yüklendiğiyle ilgili anında onay alın. Çalışanlarınızın sevkiyatları yeniden atamak için treyleri boşaltarak değerli zamanlarını harcamalarına gerek kalmaz.

Kârlılığı Arttırın

Gereken treyler sayısını azaltmak ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için treyler alanını optimize ederek yükleme operasyonlarınızı geliştirin.


Soğuk Ürün Zinciri Yönetimi

Aşırı sıcaklıklarda çalışma soğutucu, buzdolabı ve dondurucuların aşırı ortamlarında çalışabilen çok özel cihazlar gerektirir. Zebra’nın dondurucuyla uyumlu cihazları büyük sıcaklık dalgalanmalarından bağımsız olarak güvenilir çalışma sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu da bütün tedarik zincirini daha verimli hale getirir, müşterilerinizi korur ve işinizin kârlılığını artırır.

Zebra soğuk ürün çözümleri
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less