Zebra VC80 Araç Terminali

Zebra VC80 Araç Terminali

İşleri Daha Hızlı ve Daha Doğru Bir Şekilde Tamamlayın

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
Üretim / İmalat
Windows işletim sistemine sahip Zebra VC80 araç terminali, masaüstü uygulamalara kolaylıkla erişme olanağı sağlayarak depo, lojistik ve üretimdeki personelinizin işleri daha hızlı, daha efektif, daha kolay ve daha doğru yapmalarını sağlar.
Ürün Kodu
VC80
En
9.3 inch / 235 mm
Boy
3.5 inch / 90 mm
Derinlik
10.4 inch / 265 mm
Ağırlık
3.9 kg
İşletim Sistemi
Windows Windows 10 IoT Enterprise, 64 bit; Embedded Standard 7, 64 bit; Windows 7 Professional, 64 bit
İşlemci
Windows 7: Intel E3825 Çift Çekirdekli, 1.33 GHz, 2 GB RAM ile veya Intel E3845 Dört Çekirdekli, 1.91 GHz, 4 GB RAM ile Windows 10: Intel E3845 Dört Çekirdekli, 4 GB RAM'lı 1.91 GHz
RAM / ROM
2GB veya 4GB
IP Standardı
IP66
Ekran Boyutu
10.4
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-30° C ile 60° C arası
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmasız (standart versiyon) %5 ile %95 arası yoğuşmalı (içten ısıtmalı dondurucu versiyonu)

MASAÜSTÜ UYGULAMALARI ARAÇ OPERATÖRÜNÜZÜN PARMAKLARININ UCUNA GETİRİN

VC80 Serisi ile malzeme idare araçlarındaki operatörlerinize işlerini daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için, masaüstü uygulamalara erişim olanağı sunabilirsiniz. Depolardan, dağıtım merkezlerine ve havaalanlarından limanlara, tren istasyonlarına ve daha fazlasına, en zorlu kapalı alan ve açık alan uygulamalarınız için geliştirilen sağlam tasarımı ile tam Windows veya Android desteği elde edersiniz. Bunun yanı sıra, çalışanlarınızın verilere ve işletme uygulamalarına erişimlerini sağlamak için en hızlı kablosuz erişime sahip olursunuz. VC80'in kompakt tasarımı ve esnek montaj seçenekleriyle, istifleme araçları, terminal traktörleri, vinçler ve daha fazlasında kurulumu kolaydır. VC80 Serisi — malzeme idare araçlarınız için gerçek masaüstü gücü.

Zebra vc80 Araç Terminali

EN SOĞUK TEDARİK ZİNCİRLERİNDEKİ DONDURUCULAR İÇİN HAZIRDIR

Dokunmatik ekran, kart ve pil ısıtıcıların yanı sıra, ısıtıcıyı ve ısınma hızını otomatik olarak kontrol eden akıllı sıcaklık sensörleriyle buzlanmayan ve yoğuşmasız çalışma elde edersiniz.


MAKSİMUM SAĞLAM TASARIM

VC80 Serisi bilgisayarlar, toz ve su geçirmez IP66 dereceli muhafaza, yalıtılmış konnektörler ile aşırı sıcaklık, şok ve titreşim testleriyle, en zorlu ortamlar için hazırdır.


İÇERİDE VE DIŞARIDA GÖRMESİ KOLAY

Dışarıda görmesi kolay parlak ekran için 1,000 NIT ya da iç mekanda çalışma için 400 NIT seçin.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less