Zebra VH10 / VH10F Araç Terminali

Zebra VH10 / VH10F Araç Terminali

Usta Bir Mühendislik Ürünü VH10 Serisi Araç Terminaliyle Mükemmel Verimliliği Sağlayın

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
İş gücünüzün depo koridorlarında veya dondurucuda, işi hızlı ve doğru bir şekilde bitirmek için ihtiyaç duyduğu gerçek zamanlı bilgileri sunar.
Ürün Kodu
VH10 VH10F
En
9.37 inch / 238 mm
Boy
3.54 inch / 90 mm
Derinlik
10.87 inch / 276 mm
Ağırlık
3.66 kg (entegre UPS pil dahil)
İşletim Sistemi
Windows CE 6.0
İşlemci
TI OMAP 3, 800 MHz
RAM / ROM
512MB RAM ve 1GB Flash
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP66
Ekran Boyutu
8
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-22° ile 122° F/-30° ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-22° ile 140° F/-30° ile 60° C arası
Nem
%5 ile %95 arası

EN ZORLU ORTAMLARDA MAKSİMUM VERİMLİLİK VE SORUNSUZ UYGULAMA ELDE EDİN

VH10, iş gücünüzün depo koridorlarında, açık hava deposunda veya dondurucuda işi hızlı ve doğru bir şekilde bitirmek için ihtiyaç duyduğu gerçek zamanlı bilgileri sunar. Darbant Dijital Kablosuz sayesinde, envanterinizi bahçede veya en geniş açık hava alanlarında bile sorunsuz bir biçimde yönetebilirsiniz. Usta bir mühendislik ürünü verimlilik elde edersiniz — en zorlu ortamlarda gerçekten sorunsuz uygulama için gereken tüm özelliklerle birlikte.

Zebra vh10 Araç Terminali

NEREDEYSE BÜTÜN MALZEME AKTARMA ARAÇLARINA UYGUNDUR

Standart RAM montajı da dahil, birden çok montaj opsiyonu ve 10 saniyede hızlı açılan montaj özelliğinin yanı sıra, kompakt boyutu da en küçük araçlara dahi monte edilmesini mümkün kılar.


ÖZEL İHTİYAÇLARINIZA YANIT VERECEK ŞEKİLDE KOLAYLIKLA ÖZELLEŞTİRİN

"Her barkodun, hatta kirli veya hasarlı kodların dahi hızlı ve hatasız bir şekilde yakalanması için Zebra kablolu veya kablosuz barkod okuyucu ekleyin." Araç operatörleriyle anında sesli iletişime olanak vermek için bas-konuş mikrofon ekleyin.


SAHA HİZMETLERİ İLE MAKSİMUM HİZMET SÜRESİ VE MİNİMUM TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ ELDE EDİN

Hasar görme ihtimali en yüksek iki eleman olan klavye ve dokunmatik ekranı dakikalar içerisinde doğrudan doğruya tesisinizde değiştirin; servis deposuna göndermek gerekmez.

İŞİ HIZLI VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE BİTİRMEK İÇİN GERÇEK ZAMANLI BİLGİ

Her gün, forkliftleriniz ve diğer malzeme aktarma ekipmanınızdaki personel, müşterilerin taleplerine uygun olarak ürünü depoya sokma, depoda taşıma ve depodan çıkarma baskısı altındadır. Bunun için daha üst düzeyde verimlilik gerekir. Bunun için daha üst düzeyde hatasızlık gerekir. Bunun için VH10 gerekir. VH10, bu personelin depo koridorlarında, açık hava deposunda veya dondurucuda işi hızlı ve doğru bir şekilde bitirmek için ihtiyaç duyduğu gerçek zamanlı bilgileri sunar. Usta bir mühendislik ürünü verimlilik elde edersiniz — en zorlu ortamlarda gerçekten sorunsuz uygulama için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle birlikte.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less